Spider-Man: Daleko od domu – lepsze spojrzenie na szpiegowski strój Pajączka

Do sieci trafiły zdjęcia wykonane podczas konwentu Comic-Con w Brazylii, gdzie wystawiono m.in. czarny strój Spider-Mana.

Do sieci trafiły zdjęcia wykonane podczas konwentu Comic-Con w Brazylii, gdzie wystawiono m.in. czarny strój Spider-Mana.

Fani doskonale wiedzą, że Człowiek Pająk w MCU pojawił się jak do tej pory w trzech filmach i w każdym z nich zakładał inny kostium – czwarty z kolei przywdzieje on w przyszłorocznym Spider-Man: Far From Home. Nowy strój Pajączka widzieliśmy już na wielu materiałach z planu. Okazuje się jednak, że Peter Parker odzieje jeszcze jeden nowy kostium, który według spekulacji internautów, dostarczony zostanie przez Nicka Fury'ego.

Według spekulacji, strój ten miałby pomóc w ukrywaniu swojej superbohaterskiej tożsamości w trakcie podróży po Europie. Warto zauważyć, że czarno-biały kostium nie posiada charakterystycznego symbolu pająka – przypomina raczej uniform szpiega. Zobaczcie sami:

Kostium ten wyraźnie nawiązuje do znanego z komiksów kostiumu Spider-Mana Noir.

Strój Spider-Mana Noir wystawiono na wystawie Comic-Con w Brazylii. Spider-Man: Far From Home – premiera 5 lipca przyszłego roku.

Źródło: screenrant.com/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV