Co drugi zwiastun Kapitan Marvel mówi o MCU? Easter eggi i spekulacje

W sieci zadebiutował już drugi zwiastun kolejnej odsłony MCU, filmu Kapitan Marvel. Najwyższy czas rozebrać go na czynniki pierwsze.

W sieci zadebiutował już drugi zwiastun kolejnej odsłony MCU, filmu Kapitan Marvel. Najwyższy czas rozebrać go na czynniki pierwsze.

Fani MCU i dziennikarze zajmujący się tematyką popkulturową są zgodni co do jednego wniosku: drugi zwiastun Kapitan Marvel niekoniecznie podpowiada nam wiele w kwestii samej fabuły produkcji, bardziej skupiając się na warstwie wizualnej. To dlatego raz jeszcze odejdziemy od klasycznej analizy materiału, starając się raczej wyłuskać z niego wszystkie easter eggi, smaczki i niuanse, które mogły nam umknąć w trakcie seansu. Wiele z nich prowadzi nas w stronę spekulacji na temat nie tylko przyszłorocznego obrazu, ale i całego Kinowego Uniwersum Marvela.

Źródło: screenrant.com, comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV