Spider-Man: Daleko od domu - oto najlepsze teorie o filmie MCU. Zaskakują Was?

Spider-Man: Daleko od domu tuż-tuż, a fani MCU tworzą niezliczone teorie na temat filmu. Niektóre z nich mogą solidnie zaskakiwać.

Spider-Man: Daleko od domu tuż-tuż, a fani MCU tworzą niezliczone teorie na temat filmu. Niektóre z nich mogą solidnie zaskakiwać.

Spider-Man: Daleko od domu nadchodzi jako epilog dla 3. fazy MCU. Choć do premiery filmu pozostało jeszcze nieco czasu, a na ekranach kin swój triumfalny marsz wciąż kontynuuje Avengers: Endgame, nie ma dnia, by fani Kinowego Uniwersum Marvela nie tworzyli rozmaitych teorii na temat zbliżającej się wielkimi krokami produkcji. Wzorem portalu Screen Rant chcemy więc Wam przedstawić te najlepsze z nich. 

Jesteśmy niemal pewni, że niektóre wydadzą się Wam zaskakujące, by nie powiedzieć po prostu szalone. Wśród nich znajdziemy bowiem dywagacje w kwestii prawdziwej tożsamości Mysterio, potencjalnie szokującej roli Nicka Fury'ego w ekranowej opowieści czy nawet odwołanie do... wujka Bena. Choć większość z tych teorii wpisana jest w ramy życzeniowego myślenia, przynajmniej część jawi się jako logiczna i mająca oparcie w tym, co w MCU zobaczyliśmy do tej pory. Oceńcie sami, przy czym już na wstępie chcemy ostrzec, że kilka z przedstawionych poniżej spekulacji jest spoilerem w kontekście wydarzeń ukazanych w filmie Avengers: Koniec gry

Film Spider-Man: Daleko od domu trafi na ekrany kin w Polsce już 5 lipca. 

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Marvel/Sony/Screen Rant

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV