Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Spider-Man: Daleko od domu – zaskakujące szczegóły fabuły filmu z MCU. Jest opis zwiastuna

Spider-Man: Daleko od domu rozpoczyna swoją promocję od panelu na brazylijskim konwencie. Tam też pokazano zwiastun, który na razie nie trafi do sieci. Dzięki zamieszczonym opisom możemy dowiedzieć się, co zdradza.
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Spider-Man: Daleko od domu miał swój panel podczas Comic Con w Brazylii. Tam też przybyli aktorzy i twórcy, by zaprezentować pierwszy zwiastun.  Według aktualnych informacji trailer w sieci pojawi się dopiero 18 grudnia, więc na tę chwilę musimy się zadowolić pierwszymi oficjalnymi informacjami o fabule bazującymi na opisie trailera, który pokazali na tej imprezie. Nie wiadomo, czy zwiastun, który trafi do sieci będzie taki sam.

Jest to pierwszy film MCU, który rozgrywa się po wydarzeniach z Avengers: Koniec gry. Według informacji zwiastun w żadnym momencie nie odnosi się do tego, co miało miejsce w Avengers: Wojna bez granic oraz Endgame. Marvel i Sony unikają nawiązań, by nie zdradzić spoilerowych informacji na temat tego, jak Peter Parker zostanie przywrócony do życia.

Zapowiedź rozpoczyna się od rozmowy Petera z ciocią May, która wspiera jego karierę superbohatera. Pamiętamy, że odkryła ten fakt w ostatniej scenie filmu Spider-Man: Homecoming. Nieoczekiwanie przybywa Happy Hogan (Jon Favreau) i okazuje się, że… jest romantycznie związany z ciocią May.

Liceum Petera Parkera szykuje wycieczkę po Europie, więc bohater decyduje się na ten czas zostawić kostium Spider-Mana w domu, aby skupić się na życiu zwykłego nastolatka. Są też sceny pokazujące romans pomiędzy Peterem, a Michelle (Zendaya) znaną także jako MJ. To wyjaśnia, dlaczego w Europie bohater ma inny strój.

Gdy Ned i Peter siedzą w pokoju hotelowym i cieszą się spokojnym wieczorem, nieoczekiwanie Ned pada nieprzytomny. Okazuje się, że uśpił go… Nick Fury (Samuel L. Jackson), który cieszy się, że w końcu może poznać Spider-Mana. Okazuje się, że Fury ma robotę dla superbohatera do wykonania tu w Europie.

To tutaj robi się interesująco. Okazuje się, że Mysterio (Jake Gyllenhaal) nie jest głównym czarnym charakterem tej historii, jak moglibyśmy oczekiwać. Jest nią grupa zwana The Elementals. Są to istoty pochodzące z komiksów, których moce są związane z żywiołami. Mamy ujęcia pokazujące Zephyr (moc ziemi), Hydrona (woda) i Magnuma (ogień). To właśnie z nimi ma walczyć Spider-Mana na prośbę Nicka Fury’ego. Okazuje się, że Quentin Beck aka Mysterio pracuje dla T.A.R.C.Z.Y. i ma wspólnie ze Spider-Manem walczyć z wrogami! Podobno wie o tych postaciach więcej, niż ktokolwiek inny. Mamy zobaczyć w trailerze go w kostiumie bardzo zbliżonym do komiksowego.

O tym nieoczekiwanym zwrocie akcji, w którym Mysterio ma walczyć w duecie ze Spider-Manem mówili też aktorzy podczas wywiadów na brazylijskim Comic Conie. Holland nawet stwierdził, że Spider-Man i Mysterio tworzą prawdziwie braterską więź. Z uwagi na to, że Mysterio był mistrzem iluzji w komiksach niewykluczone, że to wszystko jest jakimś wymyślnym oszustwem, które może doprowadzić do zupełnie innej historii. Na razie zwiastun mówi, że ta relacja będzie kompletnie inna niż w komiksach.

Trailer kończy się dwoma scenami. W pierwszej Flash Thompson naśmiewa się z Petera. W drugiej Mysterio zakłada swój hełm z komiksów w kształcie kuli.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – poster zdradza…

Avengers: Koniec gry startuje z poważną promocją filmu. Do sieci trafił nowy plakat oraz kolejny…

Michalina Reda
-

Gra o tron – kto zginie…

Gra o tron powróci już w przyszłym miesiącu, a w sieci pojawiły się przewidywania mówiące…

Michał Kujawiński
-

Kanał YouTube z Blok Ekipą został…

Kanał SPInkafilmstudio został zamknięty w serwisie YouTube. Czy powodem było udostępnienie serialu Egzorcysta?

Michalina Reda
-

MCU – plakaty wszystkich filmów Kinowego…

Kinowe Uniwersum Marvela rokrocznie tylko się rozrasta, a wraz z kolejnymi filmami i serialami światło…

Adam Siennica
-

Godzilla 2: Król potworów niczym Obcy…

Wygasło embargo na relacje z planu filmu Godzilla 2: Król potworów. Z różnych wywiadów poznajemy…

Michalina Reda
-

Nie z tego świata – koniec…

Nie z tego świata kończy swoją wieloletnią przygodę na antenie The CW. Właśnie ogłoszono, że…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.