Spider-Man pozostanie w MCU? Amy Pascal z Sony komentuje

Amy Pascal obecnie promuje film animowany Spider-Man Uniwersum. W ramach jednego z wywiadów ktoś zapytał o koniec umowy pomiędzy Sony i Marvelem na udział Pajączka w MCU.

Amy Pascal obecnie promuje film animowany Spider-Man Uniwersum. W ramach jednego z wywiadów ktoś zapytał o koniec umowy pomiędzy Sony i Marvelem na udział Pajączka w MCU.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  marvel 

Spider-Man na razie jest w MCU, ale umowa pomiędzy Marvelem, a studiem Sony (oni mają prawa do Pajączka i postaci z nim związanych) niedługo dobiegnie końca. Kontrakt pomiędzy firmami opiewał na obecność Spider-Mana w filmach  Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, Spider-Man: HomecomingAvengers: Wojna bez granicAvengers: Koniec gry oraz Spider-Man: Daleko od domu.

Widzimy zatem, że umowa praktycznie dobiega końca w 2019 roku, bo na premierę czekają dwa ostatnie filmy. Amy Pascal z Sony mówi jednak, że są zadowoleni ze współpracy z Marvelem. Mają nadzieję, że dogadają się i wszystko się ułoży. Daje do zrozumienia, że osobiście nie widzi innego scenariusza. Z uwagi na to, że Sony chciałoby Spider-Mana w filmie Venom 2, nic dziwnego, że im może zależeć bardziej niż studiu Marvel.

Venom jednak pokazał, ze Sony w końcu może odnieść sukces z filmem komiksowym bez Spider-Mana. I to pomimo negatywnych recenzji krytyków. Możemy być pewni, że obie strony w nadchodzących tygodniach usiądą do stołu i będą rozmawiać o przyszłości. Musimy mieć nadzieję, że ustalą warunki, na które czekają fani.

Spider-Mana zobaczymy najpierw w kwietniu w Avengers 4, a potem w lipcu w sequelu solowego filmu.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV