Przeczytaj w weekend

Spider-Man: Uniwersum 2 - w filmie pojawi się japoński Spider-Man

W sieci pojawiła się pierwsza informacja na temat fabuły filmu Spider-Man Uniwersum 2.

W sieci pojawiła się pierwsza informacja na temat fabuły filmu Spider-Man Uniwersum 2.

Jak informowaliśmy niedawno Sony Pictures ogłosiło w końcu datę premiery filmu Spider-Man Uniwersum 2, czyli kontynuacji nagrodzonej Oscarem animacji Spider-Man Uniwersum z 2018 roku. Produkcja trafi do kin 8 kwietnia 2022 roku. Logo towarzyszące tej informacji wielu fanów uważało za symbol japońskiego Spider-Mana. Teraz twórca filmu, Phil Lord oficjalnie potwierdził, że rzeczywiście ten bohater pojawi się w animacji. Reżyser ujawnił, że ta postać została już zaprojektowana.

Dla przypomnienia Japończycy w latach 70. stworzyli własną wersję Pajączka kiedy firma Toei uzyskała licencję na używanie tego bohatera. Heros nie różnił się praktycznie niczym od klasycznego Spider-Mana, jednak pilotował gigantycznego mecha zwanego Leopardon.

Bohaterem pierwszego filmu jest Miles Morales, nastolatek, który broni Nowego Jorku przed przestępcami jako tytułowy bohater. W animacji możemy zobaczyć drużynę, w skład której, oprócz Milesa, wchodzą między innymi Spider-Gwen, Peter Parker i Spider-Noir. Bohaterowie ci trafili do świata Moralesa z alternatywnych rzeczywistości.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: Sony Pictures

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV