Star Trek 4 kiedyś powstanie? John Cho ma nadzieję

Star Trek 4 na razie nie powstanie, ponieważ projekt został odłożony na półkę. John Cho komentuje.

Star Trek 4 na razie nie powstanie, ponieważ projekt został odłożony na półkę. John Cho komentuje.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  john cho 

Star Trek 4 jest na razie niewiadomą. Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że projekt został odłożony na półkę. Pisał o tym prestiżowy portal Deadline. Właśnie o to przesunięcie został zapytany John Cho, który w serii J.J. Abramsa gra Sulu.

Przyznaje, że według jego wiedzy informacje są prawdziwe, czyli w tej chwili Star Trek 4 nie powstanie, ale jego zdaniem prędzej czy później ten projekt zostanie zrealizowany. Nie sądzi, by studio miało zrezygnować całkowicie z czegoś tak popularnego, więc ma nadzieję, że prędzej czy później to nakręcą.

Zaznaczmy, że informację dotyczą kontynuacji pierwszych trzech filmów z ostatniej dekady. Nie chodzi tutaj o projekt Quentina Tarantino, który ma pomysł na swój film w świecie Star Treka i obecnie trwają prace nad scenariuszem. Być może to całe odłożenie Star Treka 4 ma związek z tym projektem i chęcią jego realizacji. Na tę chwilę jednak jest to tylko spekulacja.

Fani Star Treka muszą zadowolić się dynamicznym rozwojem serialowego świata. Zaraz startuje 2. sezon Star Trek: Discovery, a w planach są kolejne tytuły.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV