Przeczytaj w weekend
 

 

 

 

Star Wars Jedi: Fallen Order zaprezentowane! Zobacz efektowny zwiastun gry

Nowa gra studia Respawn Entertainment będzie przygodą dla jednego gracza. Star Wars Jedi: Fallen Order zapowiada się na naprawdę interesujący tytuł dla fanów Gwiezdnych Wojen.

Nowa gra studia Respawn Entertainment będzie przygodą dla jednego gracza. Star Wars Jedi: Fallen Order zapowiada się na naprawdę interesujący tytuł dla fanów Gwiezdnych Wojen.

Star Wars Jedi: Upadły zakon to trzecioosobowa gra akcji, którą tworzy studio Respawn Entertainment, znane przede wszystkim jako autorzy serii Titanfall oraz popularnego Apex Legends. Ich nowa produkcja będzie odbiegać od poprzedniczek, zapewni zabawę dla jednego gracza - zabraknie tutaj jakichkolwiek opcji sieciowych oraz mikrotransakcji.

O tym, że Star Wars Jedi: Upadły zakon powstaje, wiedzieliśmy od dawna, ale dopiero dziś na Star Wars Celebration w Chicago ujawniono pierwsze konkrety na jej temat. Akcja tej produkcji ma miejsce po Rozkazie 66 - gracze wcielą się w młodego bohatera, któremu udało się ujść z życiem z pogromu Jedi. Fabuła jest kanoniczna. Twórcy chwalą się tym, że duży nacisk położony został na system walki - ta ma być prosta do opanowania, ale jednocześnie zaoferować głębię, dzięki czemu będziemy mogli rozwijać nasze zdolności. W trakcie starć wykorzystamy zarówno miecz świetlny, jak i Moc, a kluczem do sukcesu ma być poznawanie słabych stron przeciwników.

Premierę Star Wars Jedi: Upadły zakon zaplanowano na 15 listopada tego roku. Gra trafi na pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

W Chicago zaprezentowany został też efektowny fabularny zwiastun tej produkcji.

Źródło: youtube.com / fot. EA

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Channing Tatum

Channing Tatum

ur. 1980, kończy 39 lat

Ivana Milicevic

Ivana Milicevic

ur. 1974, kończy 45 lat

Amit Shah

Amit Shah

ur. 1981, kończy 38 lat

Pablo Schreiber

Pablo Schreiber

ur. 1978, kończy 41 lat

Stana Katic

Stana Katic

ur. 1978, kończy 41 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV