Przeczytaj w weekend
 

 

 

 

Star Wars Jedi: Fallen Order jak Dark Souls? Wyciekły szczegóły o rozgrywce i fabule gry

Gra studia Respawn Entertainment zapowiada się intrygująco. Star Wars Jedi: Fallen Order ma zaoferować rozgrywkę będącą połączeniem Uncharted i... Dark Souls.

Gra studia Respawn Entertainment zapowiada się intrygująco. Star Wars Jedi: Fallen Order ma zaoferować rozgrywkę będącą połączeniem Uncharted i... Dark Souls.

Star Wars Jedi: Upadły zakon to bez wątpienia jeden z najciekawszych tematów w branży gier w ostatnim czasie. Jutro na Star Wars Celebration mamy poznać szczegóły na temat tej produkcji, ale już teraz wyciekł jej plakat - najprawdopodobniej przedstawia on głównego bohatera i towarzyszącego mu droida.

W sieci można znaleźć również pewne informacje na temat fabuły oraz rozgrywki w Star Wars Jedi: Upadły zakon. Informacje ujawnił jeden z użytkowników Reddita, ukrywający się pod pseudonimem SchrodingersWitcher. Rzekomo pochodzą one od jednego z deweloperów, który pisał o grze na forum Resetera.

Przedstawiona w grze historia ma być częścią kanonu i podobno jest bardziej interesująca niż to, co przedstawiono w Star Wars: Battlefront II. Opowieść ma rozbudować uniwersum Gwiezdnych Wojen, ale nie zabraknie tu również znanych już planet. Pod względem estetyki i klimatu mamy otrzymać coś zbliżonego do Rogue One oraz Solo.

Jeśli zaś chodzi o rozgrywkę, to wspomina się o połączeniu Jedi Knight, Force Unleashed oraz odrobiny Uncharted, chociaż walka mieczem świetlnym i możliwość parowania ciosów ma przypominać Dark Souls i Sekiro - w grze mamy czuć się niczym prawdziwy Jedi.

Główny bohater ma być mężczyzną i nie będziemy mieli możliwości edytowania jego wyglądu. Towarzyszyć ma mu droid - być może chodzi o tego, który widoczny jest na plakacie. Rozgrywka nie będzie bardzo liniowa, ale nie będzie to też typowy otwarty świat - trafimy tu do kolejnych lokacji, które będziemy mogli eksplorować.

Według opublikowanych informacji, Star Wars Jedi: Upadły zakon ma być grą przeznaczoną wyłącznie dla jednego gracza, a kampania ma być "znacznie dłuższa niż 5 godzin".

Do powyższych przecieków warto podejść z dystansem, ale na ich potwierdzenie lub zdementowanie nie będziemy musieli długo czekać. Już jutro powinniśmy dowiedzieć się, jak rzeczywiście będzie wyglądać ta produkcja.

Źródło: reddit.com / fot. EA

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Channing Tatum

Channing Tatum

ur. 1980, kończy 39 lat

Ivana Milicevic

Ivana Milicevic

ur. 1974, kończy 45 lat

Amit Shah

Amit Shah

ur. 1981, kończy 38 lat

Pablo Schreiber

Pablo Schreiber

ur. 1978, kończy 41 lat

Stana Katic

Stana Katic

ur. 1978, kończy 41 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV