Star Wars: KOTOR Remake - tak będą wyglądać Bastila Shan i Darth Malak. Figurki ujawniają nowy wygląd postaci
Firma Hasbro ujawniła nową linię figurek z Gwiezdnych Wojen. Dają one pierwsze spojrzenie na nowy wygląd dwóch postaci w Star Wars: Knights of the Old Republic Remake.
Firma Hasbro ujawniła nową linię figurek z Gwiezdnych Wojen. Dają one pierwsze spojrzenie na nowy wygląd dwóch postaci w Star Wars: Knights of the Old Republic Remake.

Star Wars Knights of the Old Republic Remake zapowiedziano we wrześniu 2021 roku. Od tego czasu nie dostaliśmy jednak zbyt wielu szczegółów na temat rozwoju tego projektu, choć nieoficjalne informacje sugerują, że na jego premierę trzeba będzie jeszcze długo czekać. Teraz jednak firma Hasbro zdecydowała się ujawnić, jak w nachodzącej grze będą wyglądać dwie postacie: Bastila Shan oraz Darth Malak.
Na wideo opublikowanym w serwisie YouTube zapowiedziano nową serię figurek - Star Wars: The Black Series. W jej skład wejdą właśnie między innymi Bastila Shan i Darth Malak w nowym wydaniu. Na oficjalnej stronie marki potwierdzono, że ich wygląd inspirowany jest tym z odświeżonej wersji kultowego KOTORa.
Remake Star Wars: KOTOR nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. W oczekiwaniu na debiut gry możecie zapoznać się z poniższą galerią, w której zebraliśmy najlepiej oceniane produkcje w uniwersum Gwiezdnych Wojen zdaniem krytyków.
Star Wars - najlepsze gry według średniej ocen w serwisie Metacritic
Źródło: thedirect.com, starwars.com




Kalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premiery
Dzisiaj urodziny obchodzą
Asa Butterfield
ur. 1997, kończy 26 lat
Troy Baker
ur. 1976, kończy 47 lat
Matt Lanter
ur. 1983, kończy 40 lat
John Bradley-West
ur. 1988, kończy 35 lat
Hannah Spearritt
ur. 1981, kończy 42 lat
Co o tym sądzisz?