Repertuar kin Nowość Program TV

Stephen Amell z Arrow o producencie oskarżonym o molestowanie

Kilka dni temu świat obiegła wiadomość, że producent seriali The CW molestował seksualnie kobiety należące do ekipy. Do sprawy odniósł się teraz aktor z serialu Arrow, Stephen Amell.

Stephen Amell, odtwórca głównej roli w serialu Arrow, postanowił odnieść się do afery dotyczącej molestowania seksualnego, jaka wybuchła wokół producenta Andrew Kreisberga. Kreisberg jest współtwórcą projektu Arrowverse, a także producentem innych seriali stacji The CW – Supergirl, Flash, czy Legends of Tomorrow. Aktor opublikował w sieci oświadczenie wideo (można obejrzeć poniżej), w którym mówi:

Moim zamierzeniem nie jest mówienie o toczącym się śledztwie. Warner Bros. prowadzi dochodzenie w sprawie oskarżeń, jakie pojawiły się pod adresem jednego z naszych producentów i oczywiście jeśli będą potrzebowali mojej pomocy w jakiejkolwiek formie, chętnie jej udzielę. Pomyślałem, że uczciwie będzie porozmawiać najpierw z całą ekipą zanim wypowiem się publicznie i rzeczywiście miałem okazję uczynić to dziś rano. Z pewnością nie potrafię ująć tego tak zwięźle i elokwentnie jak zrobiły to Melissa, czy Caity Lotz. Stoję murem za tym, co powiedziały i w pełni to popieram.

Amell kontynuuje:

Największą siłą w Arrow jest właśnie nasza ekipa i działanie w zżytej drużynie. Myślę, że możemy to zrobić, ponieważ promujemy bezpieczne i postępowe środowisko pracy. Mówiłem to ekipie rano i powtórzę Wam teraz: jeśli ktokolwiek nie czuje się w 100% bezpiecznie, czy też jeśli ktokolwiek czuje, że nie może w pełni wyrażać siebie, powinien natychmiast to zgłosić, a ja będę stał za nim, wspierał, a – jeśli zajdzie taka potrzeba – mówił w imieniu takiej osoby. Uważam, że jeśli w tego typu sytuacjach nie jesteś aktywną częścią rozwiązania, to jesteś częścią problemu. Kropka. Dokładamy wszelkich starań by zapewnić jak najlepsze środowisko pracy i będziemy to robić dalej. Dołączam się do wypowiedzi moich kolegów i koleżanek, a także chóru wszystkich tych, którzy nawołują do zmian.

-
-

Przypomnijmy, że producent Kreisberg stanowczo zaprzeczył doniesieniom. Sprawa jest w toku.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

[SDCC 2018] Venom bez trzymanki –…

Na Comic-Conie w San Diego wyświetlono nowy zwiastun filmu Venom. Choć materiał nie trafił do…

Michalina Reda
-

James Gunn wydał oświadczenie. Kolejne tweety…

Po wczorajszym zwolnieniu Jamesa Gunna przez Disneya, reżyser postanowił skomentować sytuację osobiście. Wstawia się za…

Adam Siennica
-

[SDCC 2018] Godzilla i Król Ghidorah!…

Podczas panelu Warner Bros zadebiutował pierwszy zwiastun superprodukcji Godzilla: Król Potworów. Premiera w 2019 roku.

Adam Siennica
-

[SDCC 2018] Enterprise, akcja i Spock.…

Podczas San Diego Comic-Con odbył się panel 2. sezonu Star Trek: Discovery. Wyjawiono wiele szczegół…

Michał Kujawiński
-

[SDCC 2018] Tom Ellis o zmianach,…

Na San Diego Comic-Con pojawił się Tom Ellis, aktor odgrywający tytułową rolę w serialu Lucyfer.…

Piotr Piskozub
-

[SDCC 2018] Sztorm idzie, ocean płonie!…

Na Comic-Conie w San Diego zaprezentowano pierwszy zwiastun filmu Aquaman, kolejnej odsłony Kinowego Uniwersum DC.

Co o tym sądzisz?