Stephen Amell z Arrow o producencie oskarżonym o molestowanie

Kilka dni temu świat obiegła wiadomość, że producent seriali The CW molestował seksualnie kobiety należące do ekipy. Do sprawy odniósł się teraz aktor z serialu Arrow, Stephen Amell.

Stephen Amell, odtwórca głównej roli w serialu Arrow, postanowił odnieść się do afery dotyczącej molestowania seksualnego, jaka wybuchła wokół producenta Andrew Kreisberga. Kreisberg jest współtwórcą projektu Arrowverse, a także producentem innych seriali stacji The CW – Supergirl, Flash, czy Legends of Tomorrow. Aktor opublikował w sieci oświadczenie wideo (można obejrzeć poniżej), w którym mówi:

Moim zamierzeniem nie jest mówienie o toczącym się śledztwie. Warner Bros. prowadzi dochodzenie w sprawie oskarżeń, jakie pojawiły się pod adresem jednego z naszych producentów i oczywiście jeśli będą potrzebowali mojej pomocy w jakiejkolwiek formie, chętnie jej udzielę. Pomyślałem, że uczciwie będzie porozmawiać najpierw z całą ekipą zanim wypowiem się publicznie i rzeczywiście miałem okazję uczynić to dziś rano. Z pewnością nie potrafię ująć tego tak zwięźle i elokwentnie jak zrobiły to Melissa, czy Caity Lotz. Stoję murem za tym, co powiedziały i w pełni to popieram.

Amell kontynuuje:

Największą siłą w Arrow jest właśnie nasza ekipa i działanie w zżytej drużynie. Myślę, że możemy to zrobić, ponieważ promujemy bezpieczne i postępowe środowisko pracy. Mówiłem to ekipie rano i powtórzę Wam teraz: jeśli ktokolwiek nie czuje się w 100% bezpiecznie, czy też jeśli ktokolwiek czuje, że nie może w pełni wyrażać siebie, powinien natychmiast to zgłosić, a ja będę stał za nim, wspierał, a – jeśli zajdzie taka potrzeba – mówił w imieniu takiej osoby. Uważam, że jeśli w tego typu sytuacjach nie jesteś aktywną częścią rozwiązania, to jesteś częścią problemu. Kropka. Dokładamy wszelkich starań by zapewnić jak najlepsze środowisko pracy i będziemy to robić dalej. Dołączam się do wypowiedzi moich kolegów i koleżanek, a także chóru wszystkich tych, którzy nawołują do zmian.

-
-

Przypomnijmy, że producent Kreisberg stanowczo zaprzeczył doniesieniom. Sprawa jest w toku.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Norbert Zaskórski
0 -

Herosi kontra Thanos. Zobacz nowy zwiastun…

Marvel Studios zaprezentowało nowy zwiastun nadchodzącego wielkimi krokami widowiska o losach największych bohaterów MCU. Premiera…

Michalina Reda
spoilery
0 -

Avengers: Wojna bez granic – czy…

W sieci pojawiły się zdjęcia nowej zabawki przedstawiającej Thora. Spekulujący fani dopatrzyli się w niej…

Michalina Reda
0 -

Avengers: Wojna bez granic – ruchomy…

Przy okazji debiutu drugiego zwiastuna filmu Avengers: Wojna bez granic, w sieci pojawiły się również…

Michalina Reda
0 -

Oto nowe zdjęcia z 2. sezonu…

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z nadchodzącej odsłony Westworld. Zobaczcie, jak prezentują się bohaterowie…

Adam Siennica
0 -

Serial Władca Pierścieni ma rekordowy budżet.…

Amazon traktuje bardzo poważnie stworzenie serialu osadzonego w świecie Władcy Pierścieni. Budżet będzie wyższy niż…

Norbert Zaskórski
0 -

Avengers: Wojna bez granic – gwiazdy…

Aktorzy grający w nadchodzącej produkcji o losach największych herosów Kinowego Uniwersum Marvela są pewni, że…

Co o tym sądzisz?