Przeczytaj w weekend

Studio Housemarque obchodzi 25. urodziny. Twórcy Resogun pracują nad dużą grą

Housemarque odpowiada m.in. za Resogun i Dead Nation. W tym roku mamy poznać nową grę tego studia.

Housemarque odpowiada m.in. za Resogun i Dead Nation. W tym roku mamy poznać nową grę tego studia.

Paweł Krzystyniak
Paweł Krzystyniak
Tagi:  Resogun 

Housemarque to studio z Finlandii, które odpowiada między innymi za takie produkcje, jak Resogun, Matterfall, Dead Nation czy Nex Machina. Firma w tym roku obchodzi swoje 25. urodziny i z tej okazji nie tylko wspomina swoje początki, ale zapowiada też kolejny projekt. Ten ma być największą i najbardziej ambitną grą w historii studia. 

Szczegóły mają zostać ujawnione "wkrótce", a deweloperzy są przekonani, że zapowiedź pozytywnie zaskoczy fanów produkcji od tej ekipy. Niewykluczone, że chodzi tutaj o projekt tworzony z myślą o PlayStation 5, wtedy istniałaby szansa, że detale poznamy przy okazji zapowiedzi nowej konsoli Sony.

Housemarque jest bardzo podekscytowane świętowaniem 25. urodzin tego lata i jesteśmy przekonani, że nasza nowa gra pozytywnie zaskoczy fanów. Wyczekujemy dnia, kiedy będziemy mogli ją zapowiedzieć. Jednocześnie, to zawsze stresujące, gdy oczekuje się waszych reakcji po skończeniu produkcji i wypuszczeniu gry. Nigdy wcześniej nie stworzyliśmy czegoś tak dużego. Czas, gdy nasz wydawca ujawni informacje na temat tego nad czym pracujemy zbliża się wielkimi krokami, a premiera będzie niedługo później. Ten rok pełen będzie ekscytujących niespodzianek i nie możemy doczekać się, by podzielić się nimi z wami wszystkimi!  

Źródło: allgamesdelta.net / fot. Housemarque

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV