Wyprzedaż z okazji Chińskiego Nowego Roku na Steam. GTA V, Wiedźmin i inne gry w promocji

Wyprzedaż Chińskiego Nowego Roku na Steam to dobra okazja do tego, by uzupełnić cyfrową bibliotekę gier o nowe produkcje.

Wyprzedaż Chińskiego Nowego Roku na Steam to dobra okazja do tego, by uzupełnić cyfrową bibliotekę gier o nowe produkcje.

Na Steam wystartowała kolejna duża wyprzedaż, tym razem związana z Chińskim Nowym Rokiem. W niższej cenie można kupić wiele interesujących tytułów i każdy powinien znaleźć tutaj coś dla siebie. W promocji znalazł się między innymi Wiedźmin 3: Dziki Gon dostępny od 29,99 zł (44,99 zł za wersję Game of the Year z fabularnymi dodatkami), GTA V za 64,95 zł czy Red Dead Redemption 2 za 199,92 zł. Nie brak także przecen na ciekawe produkcje niezależne - m.in. Rocket League, Rust czy Don't Starve, a także większe i mniejsze dodatki i przepustki sezonowe.

W trakcie wyprzedaży zdobywa się też specjalne żetony. Tę wirtualną walutę można następnie wymienić na cyfrowe dodatki, takie jak emotikony czatu czy tła dla profilu Steam, a także na kupon uprawniający do dodatkowej zniżki przy kolejnych zakupach.

Poniżej znajdziecie wybrane produkcje w dobrych cenach.

Wyprzedaż Chińskiego Nowego Roku na Steam potrwa do 27 stycznia. 

Źródło: store.steampowered.com / fot. Valve

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV