Robert Pattinson zagra Batmana? Studio bliskie podjęcia decyzji

The Batman to oczekiwany film Matta Reevesa. Zgodnie z nowymi informacjami, niemal pewnym kandydatem na objęcie roli Mrocznego Rycerza jest Robert Pattinson.

The Batman to oczekiwany film Matta Reevesa. Zgodnie z nowymi informacjami, niemal pewnym kandydatem na objęcie roli Mrocznego Rycerza jest Robert Pattinson.

Robert Pattinson zagra Batmana - taka wiadomość uderzyła nad ranem w media społecznościowe, wywołując burzę w sieci. Dziennikarze portalu Comic Book Movie podali ją jako pewną i potwierdzoną, informując, że aktor podpisał już umowę z Warner Bros. i DC. Nieco inaczej do tematu podchodzą Variety, The Hollywood Reporter i Deadline (najbardziej prestiżowe portale branżowe), którzy twierdzą, że sprawa nie jest jeszcze zamknięta i że studio rozważa również kandydaturę dwóch innych aktorów, jakimi są Armie Hammer i Nicholas Hoult. Jednak to właśnie Pattinson według ich wiadomości ma być kandydatem numer jeden i od sfinalizowania umowy dzieli go już tylko kilka kroków. Warner Bros. nie wydało jeszcze oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Przypomnijmy, że według wcześniejszych zapowiedzi akcja filmu miałaby zostać osadzona w latach 90. XX wieku, a całość miałaby przypominać gatunek detektywistyczny. Nowy odtwórca roli Batmana ma mieć od 25 do 33 lat (Pattinson w tym roku skończył 33 lata).

Jeżeli casting Pattinsona się potwierdzi, natychmiast się o tym dowiecie. Zachowajcie czujność - oficjalne ogłoszenie może pojawić się lada chwila.

The Batman – premiera 25 czerwca 2021 roku.

Źródło: variety.com, deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV