Przeczytaj w weekend

Sylvester Stallone oskarżony o napaść seksualną. Prokuratura bada sprawę

W ubiegłym roku, gdy bardzo często w mediach pojawiały się oskarżenia o molestowanie seksualne, w tle mieliśmy oskarżenie wobec Sylvester Stallone'a. Dziś sprawa powraca.

W ubiegłym roku, gdy bardzo często w mediach pojawiały się oskarżenia o molestowanie seksualne, w tle mieliśmy oskarżenie wobec Sylvester Stallone'a. Dziś sprawa powraca.

Adam Siennica

Adam Siennica

Rzecznik prasowy prokuratury z Los Angeles wyjaśnił, że zajmują się badaniem sprawy oskarżenia wobec Sylvester Stallone. Wszystko z uwagi na to, że prawdopodobna ofiara aktora złożyła doniesienie na policje. Jak donosi Deadline jest to ta sama kobieta, która w listopadzie 2017 roku publicznie oskarżyła Stallone'a.

Czytamy, że zapisy z wszystkich przesłuchań i inne materiały zostały przekazane specjalnej jednostce prokuratury Los Angeles zajmującej się sprawami oskarżeń na tle seksualnym w Hollywood.

Marty Singer, prawnik hollywoodzkiej gwiazdy w oświadczeniu twierdzi, że Stallone znał tę kobietę i miał z nią kilkudniową relację podczas pracy nad filmem w Izraelu w 1987 roku. Kategorycznie zaprzecza i twierdzi, że oskarżenia są fałszywe.

- Mamy dwóch świadków, którzy zaprzeczają jej oskarżeniom. Jedna kobieta powiedziała nam, że została przez nią poproszona o kłamanie w jej sprawie. My nie mamy nic tutaj do ukrycia.

Prawnicy Stallone'a zamierzają złożyć doniesienia na policję o składanie fałszywych oskarżeń przez kobietę.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV