Sześć nowych seriali w letniej ramówce NBC. Data premiery „Crossbones”

Stacja NBC opublikowała swoje plany na lato. W ramówce znajdzie się aż sześć nowych seriali, w tym m.in. dramaty Crossbones i The Night Shift.

Stacja NBC opublikowała swoje plany na lato. W ramówce znajdzie się aż sześć nowych seriali, w tym m.in. dramaty Crossbones i The Night Shift.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Dla stacji NBC jest to najbardziej obfite w seriale lato od 21 lat! Poza wymienionymi wyżej dwoma serialami dramatycznymi, stacja NBC zakupiła też prawa do serialu "Taxi Brooklyn", w którym główną rolę gra gwiazda Chirurgów Chyler Leight. Jeszcze w maju dojdzie też do oczekiwanej premiery Crossbones. Komplet dat poniżej.

Wtorek, 27 maja:
The Night Shift (nowy serial dramatyczny)

Czwartek, 29 maja:
Undateable (nowa komedia)

Piątek, 30 maja:
Crossbones (nowy serial dramatyczny)

Środa, 25 czerwca:
Taxi Brooklyn (nowy serial dramatyczny)

Czwartek, 10 czerwca:
Welcome to Sweden (nowa komedia)
"Working the Engels" (nowa komedia)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV