Tak rodziło się MCU - Iron Man, Loki, Thor i inni na szkicach, których nie widzieliście

Do sieci trafiły nowe szkice z pierwszych filmów MCU - pojawiają się na nich m.in. Loki, Thor, Iron Man czy Kapitan Ameryka.

Do sieci trafiły nowe szkice z pierwszych filmów MCU - pojawiają się na nich m.in. Loki, Thor, Iron Man czy Kapitan Ameryka.

Ledwie wczoraj pokazywaliśmy Wam grafiki koncepcyjne do filmu Iron Man, które rzuciły nowe światło na to, jakie były pierwotne plany na pierwszą odsłonę MCU - mogliśmy na nich zobaczyć choćby zbroję tytułowego bohatera czy przyjrzeć się jego walce z Iron Mongerem. Teraz do sieci trafiła kolejna partia materiałów, tym razem odnoszących się do produkcji wchodzących w skład pierwszej fazy Kinowego Uniwersum Marvela, takich jak Iron Man 2, Thor czy Captain America: Pierwsze starcie. Autorami prac są m.in. Ryan Meinerding, Adi Granov czy Charlie Wen.

Na poniższych szkicach odnajdziecie więc walkę Iron Mana i War Machine z dronami wysyłanymi przez Whiplasha, by później móc przyjrzeć się takim postaciom jak Loki, Sif i Wojów Trzech. Z kolei Kapitan Ameryka przygotowujący się do starcia z Red Skullem został przedstawiony w nieco innej perspektywie. To właśnie materiały pokazujące Steve'a Rogersa spod ręki Meinerdinga, które umieściliśmy w ostatniej fazie poniższej galerii, cieszą się wśród fanów największą popularnością - komentatorzy w sieci przekonują, że przynajmniej niektóre z nich prezentują się lepiej niż to, co ostatecznie zobaczyliśmy na ekranie. Oceńcie sami:

Kolejna odsłona Kinowego Uniwersum Marvela, film Czarna wdowa, wejdzie na ekrany kin w Polsce 1 maja przyszłego roku. 

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Ryan Meinerding/Charlie Wen/Marvel Studios

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV