Taken – zobacz zwiastun serialu opartego na Uprowadzonej

Uprowadzona z Liamem Neesonem to był wielki hit kina akcji. Teraz powstał serial z innym aktorem. Czy będzie dobrze?

Uprowadzona z Liamem Neesonem to był wielki hit kina akcji. Teraz powstał serial z innym aktorem. Czy będzie dobrze?

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  taken 

Fabuła serialu Taken ma rozgrywać się przed wydarzeniami z filmu Taken. Fabuła skupia się na młodszym byłym komandosie, Bryanie Millsie (Clive Standen z serialu Vikings), który zmaga się z osobistą tragedią. Kiedy chce się zemścić, CIA werbuje go w swoje szeregi. Dostaje pracę, która da mu niebezpieczne umiejętności.

Czytaj także: Nasza recenzja Łotra 1

W obsadzie są Jennifer Beals, Brooklyn Sudano, Monique Gabriela Curnen, Gaius Charles, Michael Irby, James Landry Hébert i Jose Pablo Cantillo. Producentem wykonawczym jest Alexander Cary (Homeland), który jest także scenarzystą.

Premiera w USA już 27 lutego 2017 roku.

 

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV