Te zdjęcia zapamiętasz na długo. Słynne filmy za kulisami

Na planie filmowym bywa różnie - śmiesznie, dziwacznie, czasami nawet przerażająco. Zobaczcie zdjęcia zza kulis słynnych produkcji.

Na planie filmowym bywa różnie - śmiesznie, dziwacznie, czasami nawet przerażająco. Zobaczcie zdjęcia zza kulis słynnych produkcji.

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub

Od dłuższego czasu zauważamy, że wielką popularnością wśród naszych Czytelników cieszą się zdjęcia z rozmaitych planów filmowych. Zabieraliśmy Was już dzięki nim za kulisy Władcy Pierścieni, Harry'ego Pottera czy Matrixa. Tym razem przyszła pora na inne produkcje; spektrum jest naprawdę szerokie - pojawia się tu choćby Lot nad kukułczym gniazdem, Gladiator czy Szczęki. Część z fotografii mieliście już okazję oglądać, inne, wydawałoby się zapomniane przez świat, staną się nie lada gratką dla wszystkich wiernych fanów kina. 

Cóż innego bowiem powiedzieć o materiałach, na których Pennywise pali papierosa, w powłoce welociraptora z Parku Jurajskiego ukrywa się człowiek, a na stołku reżyserskim Powrotu do przyszłości zasiada... pies? Te zdjęcia są najlepszym dowodem na to, jak przewrotnie działa na nas X Muza. Zauroczy, podbije serce, przestraszy, rozbawi, zasmuci do łez. Jeśli nie zgadzacie się z taką oceną, no cóż... Zobaczcie sami:

Źródło: Bored Panda / zdjęcie główne: Warner Bros./20th Century Fox/Miramax/Amazon.com/Bored Panda

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV