Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

http://bs.serving-sys.com/serving/adServer.bs?cn=display&c=19&mc=imp&pli=26632444&PluID=0&ord=1542241022.7466&rtu=-1
 

Thanos będzie miał redditowy proces za zbanowanie. Sąd Karmy już czeka

Trzy dni temu połowa członków grupy Thanos Did Nothing Wrong została losowo zbanowana. Okazuje się, że teraz Szalonego Tytana czeka redditowy proces.

W ostatnich dniach głośno jest o sprawie redditowej grupy Thanos Did Nothing Wrong, której połowa członków została losowo zbanowana, aby uhonorować działania złoczyńcy w filmie Avengers: Wojna bez granic – warto dodać, że pomysłodawcami całej akcji byli sami użytkownicy. W zabawie wzięli udział także bracia Russo i Josh Brolin, a proces banowania został przeprowadzony w miniony poniedziałek. Wygląda jednak na to, że sprawa znalazła swój ciąg dalszy.

Jeden z użytkowników portalu Reddit chce teraz wytoczyć Thanosowi proces przed Sądem Karmy – swoistą „najwyższą instancją” witryny, na której odwiedzający stronę mogą wylać swoje frustracje i opisać doświadczenia związane z jej funkcjonowaniem. Argumentacja użytkownika posługującego się loginem Lucas_the_Gamer jest następująca:

Pozwólcie mi przejść do sedna. Jestem pewien, że zdajecie sobie sprawę z działania fioletowego jegomościa, który zrobił prawdziwy rozgardiasz w czasie ostatnich dni. Jego cel nadrzędny: zaprowadzić równowagę we wszechświecie. Ale czy na pewno? Przyjrzyjmy się dowodom. Thanos wierzył, że jedyną drogą do zaprowadzenia równowagi było wyeliminowanie połowy życia w kosmosie. Popatrzcie jednak na to, co on naprawdę zrobił. Doprowadził do stworzenia tuzinów mącących nasze głowy pozwów, a nawet nie osiągnął swojego celu. Co za marnotrawstwo. Sam stałem się ofiarą bezlitosnego pstryknięcia; zrobię wszystko, by sprawiedliwość otrzymali ci, którzy nie z własnej woli zostali uwięzieni w zimnych, pozbawionych życia odmętach Kamienia Duszy. Grupo Thanos Did Nothing Wrong – pokaż, co potrafisz!

Przypomnijmy, że zbanowani członkowie grupy mogli przejść do innej, nowo utworzonej InTheSoulStone. Warto też dodać, że spora część działań w redditowym Sądzie Karmy ma służyć nie tyle poprawie funkcjonowania witryny, co po prostu zabawie użytkowników.

-
-

Data pierwszego posiedzenia Sądu Karmy nie została jeszcze ustalona.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Marvel
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po przeskoku w czasie przyciąga zmianami rzeczywistości bohaterów i historią. Co wydarzy…

Piotr Piskozub
-

Gwiezdne Wojny – cuda i dziwy…

W sieci pojawiła się galeria zakulisowych zdjęć z planu trylogii prequeli, która weszła w skład…

Paweł Krzystyniak
-

Złapałeś już je wszystkie? Oto Pokemony…

Zwiastun Pokemon: Detektyw Pikachu wypełniony jest różnymi Pokemonami. Zobacz, które stworzenia pojawiły się w materiale…

Piotr Piskozub
-

Harry Potter – bohaterowie jako anime.…

W sieci pojawiła się galeria bohaterów serii Harry Potter, którzy zostali przedstawieni jako postacie z…

-

Kapitan Marvel – komiks wprowadza do…

Zadebiutował pierwszy zeszyt komiksu wprowadzającego do filmu Kapitan Marvel. Captain Marvel Prelude wyjawia wiele ciekawych…

Dawid Muszyński
-

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda – recenzja…

W filmie Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda powracamy do świata wykreowanego przez J.K.Rowling, by oglądać kolejne…

Ocena recenzenta:
4

Co o tym sądzisz?