Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "

 

Advertisement
 

Thanos będzie miał redditowy proces za zbanowanie. Sąd Karmy już czeka

Trzy dni temu połowa członków grupy Thanos Did Nothing Wrong została losowo zbanowana. Okazuje się, że teraz Szalonego Tytana czeka redditowy proces.

W ostatnich dniach głośno jest o sprawie redditowej grupy Thanos Did Nothing Wrong, której połowa członków została losowo zbanowana, aby uhonorować działania złoczyńcy w filmie Avengers: Wojna bez granic – warto dodać, że pomysłodawcami całej akcji byli sami użytkownicy. W zabawie wzięli udział także bracia Russo i Josh Brolin, a proces banowania został przeprowadzony w miniony poniedziałek. Wygląda jednak na to, że sprawa znalazła swój ciąg dalszy.

Jeden z użytkowników portalu Reddit chce teraz wytoczyć Thanosowi proces przed Sądem Karmy – swoistą „najwyższą instancją” witryny, na której odwiedzający stronę mogą wylać swoje frustracje i opisać doświadczenia związane z jej funkcjonowaniem. Argumentacja użytkownika posługującego się loginem Lucas_the_Gamer jest następująca:

Pozwólcie mi przejść do sedna. Jestem pewien, że zdajecie sobie sprawę z działania fioletowego jegomościa, który zrobił prawdziwy rozgardiasz w czasie ostatnich dni. Jego cel nadrzędny: zaprowadzić równowagę we wszechświecie. Ale czy na pewno? Przyjrzyjmy się dowodom. Thanos wierzył, że jedyną drogą do zaprowadzenia równowagi było wyeliminowanie połowy życia w kosmosie. Popatrzcie jednak na to, co on naprawdę zrobił. Doprowadził do stworzenia tuzinów mącących nasze głowy pozwów, a nawet nie osiągnął swojego celu. Co za marnotrawstwo. Sam stałem się ofiarą bezlitosnego pstryknięcia; zrobię wszystko, by sprawiedliwość otrzymali ci, którzy nie z własnej woli zostali uwięzieni w zimnych, pozbawionych życia odmętach Kamienia Duszy. Grupo Thanos Did Nothing Wrong – pokaż, co potrafisz!

Przypomnijmy, że zbanowani członkowie grupy mogli przejść do innej, nowo utworzonej InTheSoulStone. Warto też dodać, że spora część działań w redditowym Sądzie Karmy ma służyć nie tyle poprawie funkcjonowania witryny, co po prostu zabawie użytkowników.

-
-

Data pierwszego posiedzenia Sądu Karmy nie została jeszcze ustalona.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Marvel
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Wiktor Fisz
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 1…

Kolejna telewizyjna historia o superbohaterach. Tego właśnie świat potrzebuje. A co powiecie na opowieści o…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Michalina Reda
breaking
-

Punisher i Jessica Jones skasowane. Koniec…

Punisher i Jessica Jones to seriale, które zostały oficjalnie skasowane przez Netflixa. Nie będzie nowych…

Dawid Muszyński
-

Odwróceni. Ojcowie i Córki: odcinek 1…

Po 12 latach Odwróceni wracają. Czy jest to powrót na miarę pierwszego sezonu? Przeczytajcie naszą…

Ocena recenzenta:
8

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.