The Batman - Pattinson o castingu Zoe Kravitz. Czyim głosem będzie się inspirował?

Robert Pattinson zabrał głos na temat angażu Zoe Kravitz do roli Catwoman w The Batman. Wiemy także, czyj głos stanie się inspiracją dla aktora.

Robert Pattinson zabrał głos na temat angażu Zoe Kravitz do roli Catwoman w The Batman. Wiemy także, czyj głos stanie się inspiracją dla aktora.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że to Zoë Kravitz wcieli się w rolę Catwoman w filmie The Batman. Tym samym aktorka dołączyła do obsady, w której jest już m.in. portretujący tytułowego bohatera Robert Pattinson. W wywiadzie dla Entertainment Tonight aktor potwierdził, że przymierzał już kostium Mrocznego Rycerza, zabierając także głos na temat castingu Kravitz. Pattinson podkreśla, że zna ją od naprawdę długiego czasu ("znamy się od lat, więcej lat i jeszcze więcej lat"), ujawniając ostatecznie, że przyjaźni się ze swoją koleżanką po fachu od "około 10 lat" i "ona jest wspaniała". 

Jeszcze ciekawsze dla fanów może być to, że Pattinson wyjawił również inspirację dla głosu, którym będzie posługiwał się na planie - wzorem na tym polu jest dla niego Willem Dafoe i jego sposób mówienia w filmie Lighthouse, w którym wspólnie wystąpili:

Jeśli mam być szczery, to głos Willema jest tu naprawdę inspirujący. Jest nawet całkiem podobny do tego, co zamierzam... Myślę, że Batman ma pewien rodzaj takiego pirackiego głosu...

The Batman ma wejść na ekrany kin 25 czerwca 2021 roku. 

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: eOne Films

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV