Repertuar kin Nowość Program TV

The Batman – Pingwin głównym złoczyńcą filmu?

The Batman w dalszym ciągu jest owiany tajemnicą, jednak w sieci pojawia się coraz więcej pogłosek dotyczących produkcji. Jedna z nich mówi, że głównym złoczyńcą ma być Pingwin.
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

The Batman to zapowiedziany film w reżyserii Matta Reevesa, który będzie kolejną historią o Mrocznym Rycerzu. Na tę chwilę nie sposób prorokować o czym będzie fabuła, ponieważ nie potwierdzono nawet, kto zagra główną rolę. Według nieoficjalnych informacji Reeves chce skupić się na młodszym Batmanie, w związku z czym Ben Affleck może nie powrócić do głównej roli.

Tymczasem w sieci pojawiły się nowe pogłoski mówiące o tym, kto będzie głównym złoczyńcą produkcji. Według portalu We Got This Covered, który powołuje się na własne zaufane źródła, jednym z głównych antagonistów Batmana zostanie Oswald Cobblepot, znany także jako Pingwin. Te pogłoski są zgodne z plotkami z początku ubiegłego roku, w których Pingwin pojawiał się wielokrotnie. Na tę chwilę nie ma żadnej informacji na temat tego, kto mógłby wcielić się w ikonicznego przeciwnika Batmana – wcześniej nieoficjalnymi kandydatami byli Josh Gad i Nick Frost, którzy sami wyrazili swoje zainteresowanie tą rolą.

Na tę chwilę wszystkie informacje na temat produkcji są nieoficjalne – gdy poznamy więcej szczegółów, natychmiast Was o tym poinformujemy.

-
Plotka
-

Źródło: wegotthiscovered.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry to walka o…

Do sieci wyciekły nowe materiały promujące film Avengers: Koniec gry - mamy na nich okazję…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – co trzyma…

Drugi zwiastun filmu Avengers: Koniec gry może rzucać nowe światło na fabułę - istotne znaczenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Norbert Zaskórski
-

Once Upon a Time in Hollywood…

W sieci zadebiutował pierwszy, oficjalny plakat promujący nowy film reżysera Pulp Fiction i Bękartów wojny.

Norbert Zaskórski
Plotka
-

Dragon Ball Super – kiedy powróci…

W sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje na temat kontynuacji serialu Dragon Ball Super.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.