Przeczytaj w weekend

The Batman - Catwoman i Pingwin przeciwnikami Batmana? Nowe informacje

The Hollywood Reporter donosi nowe, interesujące szczegóły dotyczące filmu The Batman. Premiera w czerwcu 2021 roku.

The Hollywood Reporter donosi nowe, interesujące szczegóły dotyczące filmu The Batman. Premiera w czerwcu 2021 roku.

Michał Kujawiński
Michał Kujawiński

Wczoraj pojawiła się informacja, że w rolę Batmana wcieli się aktor Robert Pattinson. Dziś do sieci trafiły nowe szczegóły dotyczące fabuły filmu.

The Hollywood Reporter donosi, że scenariusz Matta Reevesa uwzględnił sporą liczbę złoczyńców, z którymi będzie musiał zmierzyć się Mroczny Rycerz. Źródło zdradza, że w filmie widzowie prawdopodobnie zobaczą sześciu antagonistów. Na razie wymienia się jedynie Catwoman i Pingwina. Fani w sieci wyrazili chęć, aby w roli Kobiety-Kot wystąpiła Kristen Stewart. Inne media zaś spekulują, że w roli Pingwina miałby pojawić się Josh Gad. Należy traktować tę informację na razie w kategoriach plotki.

Z tego samego źródła pojawiły się też interesujące informacje dotyczące castingu do tytułowej roli. Okazuje się, że Warner Bros. jest teraz bardzo ostrożne w podejmowaniu decyzji i chce najpierw poddać Roberta Pattinsona przymiarkom kostiumu oraz próbom ze scenariuszem, aby mieć pewność, że będzie to idealny wybór. Dopiero wtedy ma zostać podpisany kontrakt.

The Batman - premiera filmu 25 czerwca 2021 roku.

Źródło: heroichollywood.com/zdjęcie główne: DC

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV