Robert Pattinson jako Batman - część "fanów" jest na nie. Absurdalne petycje

W sieci pojawiają się liczne petycje, których autorzy nie chcą, by Robert Pattinson zagrał główną rolę w The Batman.

W sieci pojawiają się liczne petycje, których autorzy nie chcą, by Robert Pattinson zagrał główną rolę w The Batman.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Tagi:  the batman 

Ledwie kilka godzin temu portal Variety podał informację, że to Robert Pattinson zagra główną rolę w filmie The Batman, którego reżyserem jest Matt Reeves - przypomnijmy, że serwisy Deadline i Hollywood Reporter uzupełniły te rewelacje wskazując, iż w tej kwestii nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja. Nie zmienia to jednak faktu, że powyższa wiadomość rozsierdziła przynajmniej część "fanów" DC.

Różne amerykańskie portale popkulturowe donoszą, że w tej chwili sieć jest zalewana petycjami, których autorzy domagają się, by Pattinson nie pojawił się na ekranie jako Mroczny Rycerz. Używane w dokumentach sformułowania pokazują absurdalność tego typu wpisów. Oceńcie sami:

  • "Nie róbcie znów błędu, który popełniliście w przypadku Batflecka"
  • "To jest kompletny nonsens"
  • "Jeśli nie żartujecie, to się pier..."
  • "Obsadzenie w tej roli kogokolwiek poza Hammerem będzie żartem"
  • "Najgorszy casting wszech czasów"
  • "Czy wyście kur... upadli na głowę?"

W chwili obecnej tego typu petycje podpisuje ledwie ok. kilkudziesięciu internautów.

Dodajmy na koniec, że wśród faworytów do otrzymania roli Batmana pojawili się również Armie Hammer, Aaron Taylor-Johnson i Nicholas Hoult.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: change.org

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV