Spider-Man: Daleko od domu - tak Avengers: Endgame zmienia MCU. Reżyser komentuje

Reżyser Spider-Man: Daleko od domu, Jon Watts, analizując nowy zwiastun filmu wyjawił, jak Avengers: Endgame wpływa na MCU.

Reżyser Spider-Man: Daleko od domu, Jon Watts, analizując nowy zwiastun filmu wyjawił, jak Avengers: Endgame wpływa na MCU.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Nowy zwiastun Spider-Man: Daleko od domu zadebiutował już w sieci. Bodajże najważniejsze pytanie w jego kontekście dotyczy tego, jak Avengers: Endgame wpłynie nie tylko na świat Pajączka, ale i na całe MCU? Tym razem odejdziemy od klasycznej analizy trailera; z nieoczekiwaną pomocą przyszedł nam bowiem reżyser produkcji o Peterze Parkerze, Jon Watts. Udzielił on wczoraj niezwykle obszernych wywiadów dla portali Entertainment Weekly i Fandango, w których poruszył szereg istotnych dla Kinowego Uniwersum Marvela i jego nadchodzącej odsłony kwestii.

Co więcej, oba serwisy reklamują rozmowę z filmowcem po prostu jako "analizę" zwiastuna, w ramach której Watts rozwija i komentuje najważniejsze z pokazanych w wideo elementów fabularnych. Raz jeszcze przypomnijmy, że przedstawione poniżej informacje są spoilerowe w odniesieniu do wydarzeń zawartych w produkcji Avengers: Koniec gry - jak wszystko na to wskazuje, MCU już nigdy nie będzie takie samo. Przekonajcie się sami:

Film Spider-Man: Daleko od domu wejdzie na ekrany kin w Polsce 5 lipca.

Źródło: Fandango, ew.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV