Przeczytaj w weekend

The Gifted: Naznaczeni – co w 8. odcinku 2. sezonu serialu? [ZDJĘCIA]

W sieci zadebiutowały zdjęcia promujące 8. odcinek 2. sezonu serialu o mutantach z uniwersum X-Men.

W sieci zadebiutowały zdjęcia promujące 8. odcinek 2. sezonu serialu o mutantach z uniwersum X-Men.

Serial  The Gifted: Naznaczeni zadebiutuje z 8. odcinkiem 2. sezonu 27 listopada. Nosi on tytuł the dreaM. Pojawiły się zdjęcia promujące ten epizod. Możecie je obejrzeć w poniższej galerii.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: Annette Brown/FOX

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV