The Many Saints of Newark – jest data premiery prequelu Rodziny Soprano

The Many Saints of Newark to pełnometrażowy film, który opowiada o wydarzeniach przed serialem Rodzina Soprano. Studio ustaliło datę premiery.

The Many Saints of Newark to pełnometrażowy film, który opowiada o wydarzeniach przed serialem Rodzina Soprano. Studio ustaliło datę premiery.

The Many Saints of Newark zadebiutuje amerykańskich kinach dokładnie 25 września 2020 roku. Za dystrybucję filmu odpowiada New Line Cinema.

Szczegóły fabuły nie są znane. W obsadzie są Jon Bernthal, Vera Farmiga, Corey Stoll, Ray Liotta, Billy Magnussen, John Magaro, Alessandro Nivola i Michael Gandolfini, który wcieli się w młodego Tony'ego Soprano granego w serialu przez jego nie żyjącego już ojca Jamesa Gandolfiniego.

Za kamerą stoi Alan Taylor, który reżyserował wiele odcinków samego serialu. Natomiast scenariusz stworzył twórca The Sopranos - David Chase razem z Lawrencem Konnerem.

Źródło: thehollywoodreporter.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV