The New Pope - Marilyn Manson z gościnną rolą. Nowe zdjęcia

The New Pope to kontynuacja serialu Młody Papież, w której tym razem wystąpi John Malkovich. Zobaczcie nowe zdjęcia, z których jedno przedstawia Marilyna Mansona.

The New Pope to kontynuacja serialu Młody Papież, w której tym razem wystąpi John Malkovich. Zobaczcie nowe zdjęcia, z których jedno przedstawia Marilyna Mansona.

Michalina Reda

Michalina Reda

The New Pope to zapowiedziany serial będący kontynuacją produkcji Młody papież w reżyserii Paolo Sorrentino. Choć pierwowzór liczył tylko 10 odcinków, zdążył zachwycić zarówno widzów, jak i krytyków z całego świata. Według zapowiedzi, nowa odsłona zaprezentować ma osobną historię i nie będzie bezpośrednim sequelem.

Wiadomo, że w nowej serii powróci Jude Law, a w obsadzie towarzyszyć mu będzie John Malkovich, który obejmie kluczową rolę. Obydwu aktorów mogliśmy już zobaczyć na pierwszym zdjęciu z produkcji (tutaj). Dziś do sieci trafiła kolejna grafika, która skupia się nie tylkona bohaterze granym przez Malkovicha, ale i na postaciach gościnnych - potwierdzono, że epizodyczne role w produkcji otrzymają Sharon Stone i Marilyn Manson. Zobaczcie, jak się prezentują:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Holy father! @sharonstone and @marilynmanson will guest star in #TheNewPope, coming soon.

Post udostępniony przez HBO (@hbo)

 The New Pope - data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

Źródło: variety.com / zdjęcie główne: youtube.com/MarilynMansonVEVO

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV