Tak wygląda Deathstroke w animacji CW Seed. Zobacz zdjęcie

Wiemy już, jak będzie prezentował się Deathstroke w animacji, która trafi na platformę CW Seed.

Wiemy już, jak będzie prezentował się Deathstroke w animacji, która trafi na platformę CW Seed.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że na platformę CW Seed trafi serial animowany Deathstroke. Szczegóły projektu nie zostały na razie ujawnione - wiemy jedynie, że produkcja ma przypominać tonacją inne serie, które do tej pory ukazały się w serwisie, wśród nich Constantine'a czy Vixen. Na twitterowym koncie CW Seed pojawiło się już pierwsze zdjęcie przedstawiające tytułowego bohatera:

Deathstroke - CW Seedfot. Twitter/CW Seed

Data premiery nie została jeszcze ujawniona.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Twitter/CW Seed

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV