Kiedy Przyjaciele znikną z Netflixa? Jest odpowiedź

Wczoraj sieć obiegła informacja, że Przyjaciele znikną z Netflixa. Jak długo pozostaną w ofercie platformy?

Wczoraj sieć obiegła informacja, że Przyjaciele znikną z Netflixa. Jak długo pozostaną w ofercie platformy?

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  netflix 

WarnerMedia zdecydowało się nie przedłużać umowy licencyjnej z Netflixem. Tym samym koncern wycofa wszystkie produkcje, do których prawa ma platforma Netflix. Dotyczy to m.in. serialu Przyjaciele, jednego z popularniejszych sitcomów w historii telewizji.

W toku informacji pominięto aspekt dotyczący terminu pożegnania się z serialem. Oficjalny polski profil Netflixa na Twitterze poinformował właśnie, że w naszym kraju widzowie będą cieszyć się serialem jeszcze przez przynajmniej 1,5 roku. Taki zapewne okres trwania ma umowa licencyjna, zatem fani mają jeszcze dużo czasu na cieszenie się serialem w ofercie serwisu.

Netflix -przytjacieleŹródło: zrzut ekranu

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV