The Walking Dead – Danai Gurira odchodzi z serialu. Są szczegóły

The Hollywood Reporter donosi, że fani muszą przygotować się na pożegnanie z Michonne. Danai Gurira podjęła decyzję, że odejdzie z serialu.

The Hollywood Reporter donosi, że fani muszą przygotować się na pożegnanie z Michonne. Danai Gurira podjęła decyzję, że odejdzie z serialu.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  amc 

The Walking Dead czeka zmiany. The Hollywood Reporter i kilka innych portali nieoficjalnie potwierdzają, że Danai Gurira podpisała kontrakt na kilka odcinków 10. sezonu, w których pożegna się z serialem. Jako że źródła prestiżowych portali kulturowych są sprawdzone, wszyscy traktują to jako oficjalne potwierdzenie jej odejścia.

Dziennikarze twierdzą, że Michonne nie zginie, ale prawdopodobnie przeniesie się do wcześniej zapowiedzianych filmów o Ricku Grimesie z Andrew Lincolnem. Jednak ten wątek to ich spekulacje i pewności nie mają.

Rzecznicy AMC i aktorki odmówili komentarza. A to jedynie dodaje prawdziwości doniesieniom, ponieważ gdyby jakimś cudem źródła THR były w błędzie informacja od razu zostałaby zdementowana. Najpewniej wkrótce twórcy oficjalnie się odniosą do przyszłości Michonne.

To będzie też bardzo niekorzystna wiadomość dla fanów komiksu, którzy wiedzą, że Michonne, podobnie jak Rick, w przyszłych historiach odgrywają kluczowe role. Twórcy serialu będą musieli wprowadzać kolejne zmiany.

Powodem jest sukces Danai Guriry w kinie, który sprawił, że aktorka stała się popularna i wielu producentów chce ją zatrudniać w różnych projektach. Wszystko za sprawą roli Okoye w MCU, którą zagrała w filmach Czarna Pantera oraz Avengers: Wojna bez granic. Do tego jest ona dramaturgiem, która pisze sztuki do teatru.

Zdjęcia do filmu, w którym Gurira może się pojawić mają się rozpocząć jeszcze w tym roku. W planach jest telewizyjna trylogia. Szczegóły fabularne związane z pożegnaniem Michonne z serialem nie zostały ujawnione.

Źródło: thehollywoodreporter.com / zdjęcie główne: Gene Page/AMC

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV