Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "  

Advertisement
 

The Walking Dead – Danai Gurira odchodzi z serialu. Są szczegóły

The Hollywood Reporter donosi, że fani muszą przygotować się na pożegnanie z Michonne. Danai Gurira podjęła decyzję, że odejdzie z serialu.

The Walking Dead czeka zmiany. The Hollywood Reporter i kilka innych portali nieoficjalnie potwierdzają, że Danai Gurira podpisała kontrakt na kilka odcinków 10. sezonu, w których pożegna się z serialem. Jako że źródła prestiżowych portali kulturowych są sprawdzone, wszyscy traktują to jako oficjalne potwierdzenie jej odejścia.

Dziennikarze twierdzą, że Michonne nie zginie, ale prawdopodobnie przeniesie się do wcześniej zapowiedzianych filmów o Ricku Grimesie z Andrew Lincolnem. Jednak ten wątek to ich spekulacje i pewności nie mają.

Rzecznicy AMC i aktorki odmówili komentarza. A to jedynie dodaje prawdziwości doniesieniom, ponieważ gdyby jakimś cudem źródła THR były w błędzie informacja od razu zostałaby zdementowana. Najpewniej wkrótce twórcy oficjalnie się odniosą do przyszłości Michonne.

To będzie też bardzo niekorzystna wiadomość dla fanów komiksu, którzy wiedzą, że Michonne, podobnie jak Rick, w przyszłych historiach odgrywają kluczowe role. Twórcy serialu będą musieli wprowadzać kolejne zmiany.

Powodem jest sukces Danai Guriry w kinie, który sprawił, że aktorka stała się popularna i wielu producentów chce ją zatrudniać w różnych projektach. Wszystko za sprawą roli Okoye w MCU, którą zagrała w filmach Czarna Pantera oraz Avengers: Wojna bez granic. Do tego jest ona dramaturgiem, która pisze sztuki do teatru.

weekend
-
-

Zdjęcia do filmu, w którym Gurira może się pojawić mają się rozpocząć jeszcze w tym roku. W planach jest telewizyjna trylogia. Szczegóły fabularne związane z pożegnaniem Michonne z serialem nie zostały ujawnione.

Źródło: thehollywoodreporter.com / zdjęcie główne: Gene Page/AMC

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

Gotham – tak będzie wyglądać Joker?…

Gotham nie tylko pokaże Batmana w ostatnich odcinkach serialu, ale także w pełni ukształtowanego Jokera.…

Adam Siennica
-

Bumblebee to reboot? Hasbro potwierdza

Bumblebee miał bardzo luźny związek z filmami serii Transformers. Pomimo tego producenci zapewniają, że to…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – grafiki superbohaterów…

Do sieci trafiły nowe grafiki postaci z filmu Avengers: Koniec gry. Zobaczymy je na materiałach…

Adam Siennica
-

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw…

Dwayne Johnson opublikował zdjęcia z ostatniego dnia na planie filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i…

Adam Siennica
-

The Gifted: Naznaczeni – zdjęcia z…

The Gifted: Naznaczeni to serial inspirowany komiksach ze świata X-Menów. Zdjęcia pokazują ujęcia z ostatniego…

Adam Siennica
-

Code 8 – fragment filmu sci-fi…

Code 8 to pełnometrażowy film science fiction oparty na krótkometrażówce pod tym samym tytułem. Do…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]