Przeczytaj w weekend

Titans – Batman jednak z większą rolą? Sugerują to zdjęcia testowe

Zdjęcia testowe do serialu Titans mogą sugerować, że ekranowy Batman może odegrać w historii większą rolę, niż początkowo zakładaliśmy.

Zdjęcia testowe do serialu Titans mogą sugerować, że ekranowy Batman może odegrać w historii większą rolę, niż początkowo zakładaliśmy.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Tagi:  galeria 

Już wcześniej poinformowano, że w serialu Titans Batman faktycznie się pojawi - zapowiadano, że prędzej czy później odciśnie on piętno na ekranowej historii. Jak do tej pory sądziliśmy jednak, że odbędzie się to na zasadzie słownych nawiązań do herosa, ewentualnie scen, które pokażą go na drugim czy trzecim planie opowieści. Nieco inny obrót spraw mogą sugerować zdjęcia testowe, które właśnie wyciekły do sieci.

Pojawia się bowiem na nich tajemniczy aktor, który ma na sobie kostium Mrocznego Rycerza. Sęk w tym, że sam strój prezentuje się niedbale - nie możemy więc wykluczyć, że Batman w serialu będzie pokazywany jedynie w cieniu bądź jako postać stojąca w oddali. Oceńcie sami:

Z zupełnie innego założenia wychodzą komentatorzy, którzy uważają, że odpowiedzialni za produkcję nie będę chcieli powtórzyć błędu twórców Supergirl ze stacji The CW. Przypomnijmy, że w 1. sezonie serii na ekranie często wzmiankowano o Supermanie, a widzowie mieli go okazję zobaczyć lecącego w oddali lub pokazano nam ujęcie na jego nogi - tego typu zabiegi były wówczas ostro krytykowane.

Serial Titans zadebiutuje na platformie DC Universe 12 października.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: DC Universe/DC

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV