Titans: Bruce Wayne porozmawia sobie z dziewczynami. Zdjęcia z kolejnego odcinka

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Titans, w którym na ekranie ponownie zobaczymy postać Bruce'a Wayne'a.

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Titans, w którym na ekranie ponownie zobaczymy postać Bruce'a Wayne'a.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Już tylko trzy odcinki dzielą nas od finału 2. sezonu serialu Titans - przypomnijmy, że z nie do końca jasnych przyczyn scenarzyści postanowili w ostatnim czasie coraz mocniej rozbijać zasadniczą oś fabularną, przez co wielu fanów produkcji obawia się o to, czy twórcy zdołają domknąć wszystkie poruszone do tej pory wątki. W oczekiwaniu na ich narracyjne propozycje mamy okazję zapoznać się ze zdjęciami pochodzącymi z kolejnego odcinka, który zatytułowany jest E.L._O. Z jego opisu dowiadujemy się, że Dick wciąż będzie pozostawał w więzieniu, natomiast Gar pod lupą Projektu Cadmus - pozostali Tytani będą chcieli ocalić swoich przyjaciół. Zintensyfikuje się również relacja Jasona i Rose, natomiast Mercy Graves przedstawi szczegóły tajemniczego Projektu Rakshasha. 

Z fotografii wynika także, że na ekranie raz jeszcze pojawi się Bruce Wayne portretowany przez Iaina Glena. Na razie nie ujawniono, czy jego postać wpłynie na wątek poświęcony przebywającemu w więzieniu Graysonowi; warto jednak odnotować, że ten ostatni również ma podzielić się "zaskakującą tajemnicą". Zobaczcie zdjęcia:

Kolejny odcinek serialu Titans zadebiutuje na platformie DC Universe już jutro, 15 września. 

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: DC Universe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV