Przeczytaj w weekend

To 2 - nowe zdjęcia z horroru. Jest Klub Frajerów i Pennywise

To 2 to nadchodzący horror będący kontynuacją produkcji z 2017 roku. Zobaczcie nowe zdjęcia i okładki z głównymi bohaterami.

To 2 to nadchodzący horror będący kontynuacją produkcji z 2017 roku. Zobaczcie nowe zdjęcia i okładki z głównymi bohaterami.

Michalina Reda
Michalina Reda

To: Rozdział 2 to nadchodzący horror będący kontynuacją produkcji podstawie powieści Stephena Kinga. Tym razem do Klubu Frajerów powrócimy po 27 latach, gdy wszyscy jego członkowie są już dorośli. Będą oni musieli ponownie stawić czoła lękom i stanąć do ostatecznej konfrontacji z Pennywise'em. W obsadzie są James McAvoy (Bill), Jessica Chastain (Beverly), Bill Hader (Richie), Jay Ryan (Ben), James Ransone (Eddie) i Andy Bean (Stanley).

W ramach promocji, do sieci trafiły nowe zdjęcia z horroru oraz okładki magazynu Entertainment Weekly, które przedstawiają głównych bohaterów. W obszernym artykule poświęconym horrorowi, znalazły się także wypowiedzi twórców i aktorów, którzy obiecują, że film będzie jeszcze bardziej intensywny od części pierwszej - zarówno na płaszczyźnie strachu jak i humoru. Oto najciekawsze informacje:

  • Bill (James McAvoy) pracuje jako scenarzysta w Los Angeles. Aktor nazywa tę postać odpowiednikiem Stephena Kinga.
  • Isaiah Mustafa, który wcieli się w Mike'a, mówi, że jego bohater (obecnie bibliotekarz, który nigdy nie wyjechał z Derry), wpadł w obsesję na punkcie miasteczka i samodzielnie próbuje rozwikłać zagadkę tragicznych i przerażających wydarzeń, jakie cyklicznie je nękają.
  • Poza Mike'em, żaden z głównych bohaterów nie pamięta wydarzeń z dzieciństwa. Zmieni się to dopiero, gdy powrócą do Derry.
  • Pennywise ma być jeszcze bardziej przerażający. Jak zapowiada odtwórca roli, Bill Skarsgård, klaun będzie w filmie rozwścieczony i tym samym bardziej agresywny. Możemy się spodziewać kilku naprawdę brutalnych scen.

Zobaczcie galerię:

To 2 - premiera 6 września tego roku.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: Entertainment Weekly

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV