Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Total War: Three Kingdoms. Zwiastun i nowa data premiery

Strategia Total War: Three Kingdoms, gra studia Creative Assembly, doczekała się nowej daty premiery.

Strategia Total War: Three Kingdoms, gra studia Creative Assembly, doczekała się nowej daty premiery.

Gra Total War: Three Kingdoms początkowo miała ukazać się na jesieni minionego roku, później premierę przesunięto na początek 2019 r., a teraz poinformowano, że i ten termin nie jest już obowiązującym. Creative Assembly, studio odpowiedzialne za ten tytuł, poinformowało dziś o nowym terminie. Strategia ma zadebiutować na rynku 23 maja.

Mamy to szczęście, że jesteśmy w stanie z naszymi grami robić to, co należy. W tym przypadku oznacza to, że będziemy potrzebować więcej czasu, aby wszystko dla Was przygotować. Ważne jest, aby dać Wam grę, którą w pełni możecie się cieszyć i jesteśmy niezwykle podekscytowani na myśl o tym, jaki produkt otrzymacie -  Rob Bartholomew z Creative Assembly tłumaczy powód przesunięcia premiery.

Total War: Three Kingdoms będzie oferował dwa tryby gry. W pierwszym bohaterowie będą bardzo silnymi osobistościami, posiadającymi wyjątkowe umiejętności. Z kolei w drugim są oni ukazani w bardziej realistyczny sposób.

Poniżej możecie obejrzeć kilka ostatnich materiałów przedstawiających grę.

Źródło: informacja prasowa

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV