Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Spyro Reignited Trilogy prawdopodobnie trafi na Nintendo Switch

Taką informację ujawnił niemiecki GameStop. Premiera gry miałaby odbyć się jeszcze w tym roku.

Taką informację ujawnił niemiecki GameStop. Premiera gry miałaby odbyć się jeszcze w tym roku.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Spyro Reignited Trilogy zadebiutowało w listopadzie 2018 roku i przeniosło świetne gry platformowe z czasów pierwszego PlayStation na współczesne konsole, a konkretnie PlayStation 4 i Xbox One. Bardzo możliwe, że już wkrótce dołączy do nich również hybrydowe Nintendo Switch.

Taką informację ujawnił niemiecki sklep GameStop. Zgodnie z opublikowaną tam informacją, gra miałaby pojawić się na tej platformie jeszcze w tym roku, a konkretnie 16 sierpnia. Póki co nie zostało to oficjalnie potwierdzone przez wydawcę, ale miałoby to sens, biorąc pod uwagę, że podobna kolekcja, Crash Bandicoot N-samowita Trylogia, również trafiła na Nintendo Switch z kilkumiesięcznym opóźnieniem.

Źródło: dualshockers.com / fot. Activision

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV