Tuca & Bertie – nowy serial od twórców BoJacka Horsemana. Zapowiedź i zdjęcia

Do sieci trafiły nowe materiały promujące serial Tuca & Bertie od twórców BoJacka Horsemana. Premiera serialu w maju na platformie Netflix.

Do sieci trafiły nowe materiały promujące serial Tuca & Bertie od twórców BoJacka Horsemana. Premiera serialu w maju na platformie Netflix.

Animowany serial komediowy Tuca & Bertie opowiada o przyjaźni pomiędzy dwiema 30-letnimi ptasimi kobietami mieszkającymi w tym samym apartamentowcu. Tuca (Tiffany Haddish) to zadziorna i lekkomyślna tukanica, a Bertie (Ali Wong) – niespokojna i chodząca z głową w chmurach przedstawicielka gatunku ptaków śpiewających.

Za pierwsze 10 odcinków odpowiada Lisa Hanawalt, twórczyni serialu BoJack Horseman. W głównych rolach usłyszymy: Tiffany Haddish, Ali Wong, Steven Yeun. Zobaczcie zapowiedź oraz galerię zdjęć z produkcji:

Premiera 1. sezonu odbędzie się 3 maja na platformie Netflix.

Źródło: Netflix.com/zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV