Aplikacja TVP VOD debiutuje na telewizorach LG oraz Panasonic

Telewizja Polska udostępniła swoją aplikację VOD na inteligentne telewizory wyposażone w systemy Web OS 3.0 oraz My Home Screen 2.0.

Telewizja Polska udostępniła swoją aplikację VOD na inteligentne telewizory wyposażone w systemy Web OS 3.0 oraz My Home Screen 2.0.

Emil Borzechowski
Emil Borzechowski

Posiadacze telewizorów LG oraz Panasonica mogą już korzystać z dedykowanej aplikacji, w której znajdziemy produkcje udostępniane przez Telewizję Polską. Oprogramowanie mogą pobrać wszyscy użytkownicy odbiorników LG z systemem Web OS w wersji 3.0 lub wyższej (modele dostępne od 2016 roku) oraz odbiorników Panasonica z systemem My Home Screen w wersji co najmniej 2.0 (modele dostępne od 2017 roku).

W bibliotece TVP VOD znajdziemy seriale, filmy fabularne i dokumentalne, spektakle teatru telewizji oraz szereg programów informacyjnych i publicystycznych produkcji TVP. Na platformie udostępniono także polskie filmy i seriale sprzed lat, które przeszły proces cyfrowej rekonstrukcji.

Za dostęp do większości treści w TVP VOD nie trzeba płacić, a materiały przerywane są reklamami. W ramach usługi Strefa ABO użytkownicy otrzymują zaś dostęp do pełnych zasobów biblioteki cyfrowej, w tym treści wyprodukowanych przez BBC oraz przedpremierowych odcinków seriali TVP. Za miesięczny dostęp do Strefy ABO trzeba zapłacić 9,99 zł, warto jednak zauważyć, że osoby opłacające abonament RTV otrzymują dostęp do tych treści bez konieczności ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów.

Aplikacja TVP VOD już wcześniej zadebiutowała na pudełkach multimedialnych i telewizorach z systemem Android TV oraz urządzeniach mobilnych z Androidem oraz iOS-em.

 

Źródło: wirtualnemedia.pl / Zdjęcie: TVP

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV