Tyler Hoechlin zamiast Henry'ego Cavilla w DCEU? Aktor odpowiada fanom

Część fanów chciałaby, by Tyler Hoechlin, ekranowy Superman z Arrowverse, zastąpił Henry'ego Cavilla w roli Człowieka ze Stali w DCEU.

Część fanów chciałaby, by Tyler Hoechlin, ekranowy Superman z Arrowverse, zastąpił Henry'ego Cavilla w roli Człowieka ze Stali w DCEU.

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub

Wiele wskazuje na to, że Henry Cavill nie powróci już jako Superman w DCEU, nawet jeśli oficjalny komentarz w tej sprawie jeszcze się nie pojawił. Fani jednak od dłuższego czasu zastanawiają się nad ewentualnym następcą - część z nich chce, by został nim... Tyler Hoechlin, który w rolę Człowieka ze Stali wciela się w serialu Supergirl i w całym Arrowverse. Aktor, który obecnie przebywa na konwencie Fan Expo w Bostonie, przyznał, że choć jest zaskoczony tymi głosami, to niezwykle mu one "schlebiają". Jak sam mówi:

Nie wiedziałem o tym. To mi schlebia, naprawdę schlebia. Doceniam wsparcie. Jest ono inne niż przy ogłoszeniu (że to Hoechlin zagra Supermana w Arrowverse - przyp. aut.). Najpierw było: Co? Kim jest ten facet? Nie, mój Boże, nie. A teraz wsparcie jest wspaniałe. Dobrze otrzymać tak pozytywny, tak mi się wydaje, odbiór postaci. (...) Kto wie? Nigdy nie wiesz, co stanie się w tym zwariowanym świecie. 

Hoechlin ponownie zagra Człowieka ze Stali w tegorocznym crossoverze Arrowverse, który będzie oparty na komiksie Kryzys na Nieskończonych Ziemiach

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Warner Bros./The CW

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV