UPFRONTY 2014: ABC zamawia aż dziewięć nowych seriali na sezon 2014/15

Stacja ABC uzupełniła swoją ramówkę na sezon 2014/15 zamawiając pięć nowych seriali dramatycznych oraz cztery produkcje komediowe.

Stacja ABC uzupełniła swoją ramówkę na sezon 2014/15 zamawiając pięć nowych seriali dramatycznych oraz cztery produkcje komediowe.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Tagi:  upfronty 2014 

O największym hicie dnia - zamówieniu Marvel's Agent Carter informowaliśmy w osobnym newsie. Poniżej publikujemy listę pozostałych ośmiu projektów, które otrzymały zielone światło na rozpoczęcie produkcji pierwszego sezonu.

  • American Crime - serial dramatyczny stworzony przez Johna Ridleya i Michaela McDonalda. Fabuła serialu rozgrywać się będzie w Kalifornii i skupi na morderstwie na tle rasowym i procesie w tej sprawie. Zostanie to ukazane z punktu widzenia osobistego życia ofiar, oskarżonych oraz ich rodzin. Twórcy chcą dokonać analizy punktu widzenia Amerykanów na rasę, klasę społeczną i politykę. Główną rolę zagra Felicity Huffman, która wcieli się w Barb Skokie, byłą żonę Russa (Timothy Hutton), a także matkę zamordowanego Matta. Zdeterminowana by odkryć prawdę, bohaterka postanawia trzymać się blisko śledztwa i poznać odpowiedzi na przerażające pytania.

  • Black-ish - fabuła serialu komediowego skupia się na czarnoskórym mężczyźnie z wyższej klasy (Anthony Anderson), który próbuje wychować dzieci ze świadomością kulturowej tożsamości. Utrudnia mu to liberalna żona, staromodny ojciec i jego zasymilowane potomstwo. W obsadzie również: Tracee Ellis Ross, Yara Shahidi i Laurence Fishburne.

  • Forever - twórcą serialu jest Matt Miller (Chuck). Fabuła opowiadać będzie o Dr. Henrym Morganie (Ioan Gruffudd), który pracuje jako koroner. Nikt nie wie jednak, że Henry jest nieśmiertelny, a jego praca to tak naprawdę zgłębianie wiedzy na temat śmierci, której nigdy nie doświadczy.

  • Galavant - komediowa baśń tworzona w formie musicalu. Akcja skupia się na księciu (Joshua Sasse) i jego zemście na królu (Timothy Omundson), który skradł jego prawdziwą miłość (Mallory Jansen). Twórcą serialu jest Dan Fogelman (The Neighbors).

  • How to Get Away With Murder - nowość od topowej producentki Shondy Rhimes. Fabuła opowiadać będzie o grupie ambitnych studentów prawa, którzy razem z panią profesor (Viola Davis) specjalizującą się w prawie karnym zostają wplątani w sprawę morderstwa, która zmieni ich życie.

  • Manhattan Love Story - komedia romantyczna opowiadająca o różnicach pomiędzy mężczyznami i kobietami, pokazana z perspektywy nowej pary, która dopiero rozpoczyna swój związek. W obsadzie: Analeigh Tipton, Jake McDorman, Nicolas Wright, Jade Catta-Preta, Chloe Wepper, Kurt Fuller.

  • Selfie - komedia, w której główną rolę zagra gwiazda Doktora Who Karen Gillan. Akcja skupi się na mającej obsesję na własnym punkcie młodej kobiecie imieniem Eliza Dooley (Gilan), której bardziej zależy na like'ach na Facebooku niż, by ktoś ją naprawdę lubił. Po bardzo publicznym i upokarzającym rozstaniu z chłopakiem, kobieta staje się tematem wiralowego filmiku, który ma więcej fanów, niż mogła sobie wyobrazić. Zatrudnia eksperta od marketingu, by pomógł jej naprawić wizerunek. 

  • The Whispers - dramat tworzony m.in. przez Stevena Spielberga. W obsadzie Lily Rabe, Barry Sloane i Milo Ventimiglia. Fabuła opowiadać ma o inwazji obcych na Ziemię, którzy nawiedzają ciała małych dzieci, by w ten sposób zniszczyć ludzkość.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV