Repertuar kin Nowość Program TV

UPFRONTY 2014: NBC zamawia kilka seriali na przyszły sezon

Machina ruszyła! Na kilka dni przed oficjalnym rozpoczęciem konferencji ramówkowych, stacja NBC odkryła pierwsze karty i zamówiła cztery nowe seriale. Trzy z nich to produkcje dramatyczne. 

W sezonie 2014/15 ramówkę NBC uzupełnią takie nowe produkcje jak: Odyssey, Allegiance, State of Affairs oraz komedia Marry Me. NBC potwierdziła, że to nie koniec zamówień, a kolejne projekty zielone światło na rozpoczęcie produkcji pierwszych sezonów mają otrzymać w ciągu najbliższych dni. Poniżej opisy każdego z nowych seriali NBC oraz pierwsze zdjęcia promocyjne.

Odyssey określany jest jako serial „action-drama” i porównywany do filmu „Traffic”. Fabuła opowiadać będzie o międzynarodowej konspiracji, która przypadkiem łączy ze sobą trzech ludzi: kobietę-żołnierza, prawnika korporacji oraz aktywistę politycznego. Po wielkiej bitwie pomiędzy amerykańskimi żołnierzami i dżihadystami w północnej Afryce, w której udało się zabić ważną personę Al-Kaidy, główna bohaterka Odyssey – sierżant Odelle Ballard (Anna Friel) odkrywa pliki komputerowe sugerujące, że kluczowa amerykańska korporacja finansuje organizacje terrorystyczne. Nie jest w stanie powiedzieć o tym nikomu, ponieważ jej oddział zostaje zaatakowany przez amerykańskie siły specjalne i pozostawiony na pewną śmierć. Tylko Odelle udaje się przeżyć. W tym samym czasie w Nowym Jorku były prawnik Peter Druckner (Peter Fancinelli) pracuje nad ogromną umową z tą samą firmą, która finansuje terrorystów. Z kolei Harrison Wolcott (Jake Robinson), polityczny aktywista poznaje hakera, który twierdzi, że odkrył wielką militarno-industrialną konspirację. W obsadzie również: Jim True-Frost, Treat Williams, Nate Mooney, Elena Kampouris, Daniella Pineda, Sadie Sink, Adewale Akinnuoye-Agbaje i Omar Ghazaoui.

State of Affairs to serial dramatyczny stworzony przez Katherine Heigl, w którym aktorka znana z Chirurgów gra główną rolę. Każdego dnia prezydent USA zmaga się z trudnymi decyzjami, w których liczy się życie ludzkie. Jedna z najlepszych analityczek CIA – Charleston Tucker (Heigl) zostaje dołączona do ekipy obecnej na codziennych briefingach związanych z międzynarodowymi kryzysami, w których bierze udział prezydent. Charlie rozwija bliską osobistą relację z kobietą-prezydent (Alfre Woodard), ponieważ niedawno była zaręczona z synem prezydentowej, który zginął w ataku terrorystycznym. W obsadzie również: Adam Kaufman, Sheila Vand, Cliff Chamberlain, Tommy Savas i Leslie Odom Jr.

Allegiance (poprzedni tytuł „Coercion”) to trzeci zamówiony przez NBC serial dramatyczny. Oparty jest na izraelskim serialu „The Gordin Cell”. Fabuła opowiadać będzie o Alexie O’Connorze, młodym analityku CIA, który specjalizuje się w rosyjskich komórkach terrorystycznych. Przypadkiem odkrywa on szokujący sekret. Jego rodzice są dawnymi rosyjskimi szpiegami, którzy zostali „deaktywowani” lata temu. Szybko okazuje się jednak, że Rosjanie mają nowe plany wobec swoich uśpionych komórek w USA. W obsadzie: Margarita Levieva, Gavin Stenhouse, Morgan Spector, Annie Ilonzeh, Alexandra Peters i  Kenneth Choi.

Marry Me to serial komediowy stworzony przez Davida Caspe, twórcy Happy Endings. Produkcja dołączyła do dwóch wcześniej zamówionych przez NBC seriali komediowych („Unbreakable Kimmy Schmidt” i „Mr. Robinson”). Główną rolę w serialu gra Casey Wilson. Aktorka wciela się w Annie, która po sześciu latach związku oczekuje oświadczyn od swojego chłopaka – Jake’a (Ken Marino). Nie wszystko jednak idzie dokładnie po ich myśli, a oświadczyny muszą zostać odłożone.

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.