Przeczytaj w weekend

UPFRONTY 2014: NBC zamawia na sezon „Constantine” i „Mysteries of Laura”

Stacja NBC kontynuuje proces zamówień nowych seriali, który zapoczątkowany został wczoraj. W ramówce znajdzie się m.in. Constantine, serial dramatyczny oparty na komiksach DC. 

Stacja NBC kontynuuje proces zamówień nowych seriali, który zapoczątkowany został wczoraj. W ramówce znajdzie się m.in. Constantine, serial dramatyczny oparty na komiksach DC. 

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Tagi:  upfronty 2014 

Produkcja Daniela Cerone i Davida S. Goyera pt. Constantine to kolejny projekt oparty na komiksach DC, który wzbogaci amerykańską telewizję. Produkcja dołączyła do zamówionych wcześniej: Gotham (FOX) oraz The Flash i iZombie (CW). Tytułową rolę w Constantine zagra Matt Ryan. Wcieli się w "mistrza okultyzmu", który zmaga się ze swoją wiarą i jest ścigany przez grzechy ze swojej przeszłości. Zostaje on niechętnie zmuszony do obrony ludzkości przed zbierającymi się siłami zła.

Drugim z zamówionych projektów jest serial dramatyczny pt. The Mysteries of Laura. Główną rolę zagra Debra Messing. Fabuła opowiadać będzie o życiu i związkach pani detektyw Laurze Diamond (Messing) z wydziału zabójstw, która potrafi sobie radzić z bandytami, ale ma trudność z wychowaniem swoich dzieci.

Oba seriale dołączyły do zamówionych wczoraj: Allegiance, Odyssey, State of Affairs oraz komedii Marry Me.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV