Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Pokemon GO wreszcie z walkami graczy. Wyczekiwana funkcja zadebiutuje w tym roku

Produkcja studia Niantic regularnie wzbogacana jest o nową zawartość. W najbliższych miesiącach gra otrzyma funkcję, o którą gracze prosili już od dłuższego czasu.

Gdyby zapytać graczy o to, jakie elementy kojarzą im się z grami o Pokemonach to bez wątpienia jednym z najczęściej wymienianych byłyby walki z trenerami. Są one bowiem nieodłącznym elementem głównej serii gier jRPG. Póki co, w Pokemon Go takiej opcji nie ma, a interakcje graczy sprowadzają się do możliwości wysyłania sobie prezentów i wymieniania Pokemonami.

Deweloperzy już wcześniej informowali, że dodanie funkcji PvP jest jednym z ich priorytetów i wygląda na to, że wkrótce faktycznie się takiej opcji doczekamy. Informację te ujawniła Anne Beuttenmuller z firmy Niantic w rozmowie z polskim serwisem Gram.pl.

Teraz pracujemy nad trybem PvP, który niedługo się pojawi. (…) Ciągle usprawniamy elementy, które mamy dostępne w grze i następną rzeczą, którą chcemy dodać pod koniec tego roku to tryb PvP – czytamy  w wywiadzie.

-
-

Beuttenmuller zdradziła również, że gra nadal będzie wzbogacana o kolejne Pokemony do złapania, a deweloperzy pracują też nad szeregiem poprawek w opcjach społecznościowych, by wchodzenie w interakcje ze znajomymi stało się bardziej komfortowe.

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.