Przeczytaj w weekend

W garniturach - 9. sezon wyjaśni, co dzieje się z postacią Meghan Markle

W garniturach powróci z finałowym 9. sezonem, w którym - co zapewnia jeden z aktorów - dowiemy się, co się aktualnie dzieje z postacią graną przez Meghan Markle.

W garniturach powróci z finałowym 9. sezonem, w którym - co zapewnia jeden z aktorów - dowiemy się, co się aktualnie dzieje z postacią graną przez Meghan Markle.

W garniturach to serial emitowany od 2011 roku, którego fabuła skupia się na dynamicznie rozwijającej się kancelarii prawniczej na Manhattanie, kierowanej przez legendarnego prawnika, Harveya Spectera. Już za kilka dni produkcja powróci z 9. sezonem, który będzie jednocześnie serią finałową - potwierdzono, że na ekranie ponownie zobaczymy bohaterów, którzy zniknęli z serialu nawet kilka sezonów temu, w tym Mike'a, który po ślubie z Rachel wyprowadził się do innego miasta. I choć wiadomo już, że w obsadzie nie powróci odtwórczyni roli Rachel, Meghan Markle, nie oznacza to bynajmniej, że jej postać zostanie całkowicie zapomniana.

Jak wiemy, Meghan Markle w ubiegłym roku poślubiła księcia Harry'ego i tym samym zakończyła swoją aktorską karierę na dobre. Jak mówi kolega aktorki z obsady, Patrick J. Adams (odtwórca roli Mike'a), to właśnie jego bohater przedstawi przyjaciołom, co aktualnie dzieje się u jego żony. Aktor zdradził nawet, jak twórcy planują o niej przypomnieć - pomocne okażą się rozmowy telefoniczne.

Dla Mike'a to tylko podróż do Nowego Jorku. Będzie prowadził rozmowy telefoniczne z Rachel, będą pożegnania, czy "kocham cię"... I myślę, że to stanie się oczywiste, że ona nadal gdzieś tam jest i że jest częścią serialu. A to jest po prostu sposób, żeby on mógł przyjechać i zobaczyć się ze swoimi przyjaciółmi po raz ostatni.

Na ten moment wiadomo, że Mike pojawi się w epizodzie numer 5. Poza samymi rozmowami telefonicznymi, prawdopodobnie możemy spodziewać się także głębszego wyjaśnienia z jego strony na temat tego, co aktualnie dzieje się w jego małżeństwie - aktor wspomina bowiem o podsumowaniach.

W garniturach - 9. sezon zadebiutuje w USA 17 lipca tego roku.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV