Przeczytaj w weekend

WandaVision - scenarzysta Iron Man 3 ma teorie. Olsen o relacji z Visionem

WandaVision to nowy serial MCU, którego fabuła jest owianą tajemnicą. Nowe wypowiedzi podsycają spekulacje.

WandaVision to nowy serial MCU, którego fabuła jest owianą tajemnicą. Nowe wypowiedzi podsycają spekulacje.

Adam Siennica

Adam Siennica

WandaVision to serial MCU, o którym tak naprawdę nic nie wiemy. Na czele tego, jak poległy Vision może się w nim pojawić. Z uwagi na zapowiedziane ścisłe powiązanie serialu z filmem Doctor Strange in the Multiverse of Madness, kwestia multiwersum może być podpowiedzią. Sam Feige zapowiadał, że ten serial w końcu pozwoli w pełni zrozumieć postać Scarlet Witch.

Drew Pearce, scenarzysta Iron Mana 3 podczas promocji filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw zdradził, że nie byłby zdziwiony, jakby serial WandaVision przedstawił widzom mutantów. Jest to jego odpowiedź na stwierdzenie dziennikarza o tym, że Marvel po raz pierwszy będzie tworzyć filmy i seriale ściśle ze sobą fabularnie powiązane. Wiemy, że teraz MCU ma prawa do X-Menów, więc kwestia mutantów prędzej czy później się pojawi.

Elizabeth Olsen, czyli Wanda Maximoff gościła w Dortmundzie na German Comic Con, gdzie zapytano ją o relację Scarlet Witch z Visionem. Uważa, że kwestia Kamienia Nieskończoności była kluczem do stworzenia ich więzi bratnich dusz. Vision miał Kamień Umysły jako część siebie, a jej moce zostały jej nadane dzięki jednemu z kamieni. Aktorka uważa, że dzięki temu ich związek był głębszy i byli sobie bliżsi. 

Aktora porównuje sytuację do prawdziwego związku dwóch ludzi, gdzie miłość jest czymś, czego nie potrafimy do końca wyjaśnić. Pojawia się uczucie, pewne chemia i to "coś", co łączy dwoje ludzi. Według niej to wspomniany kamień był tym, co połączyło Visiona ze Scarlet Witch.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV