Wataha - premiera w Polsacie. Ile odcinków i w jakie dni?

Wataha z premierą w Polsacie. Ile odcinków i w jakie dni widzowie będą mogli zobaczyć w tv tuż przed premierą trzeciego sezonu głośnego serialu HBO?

Wataha z premierą w Polsacie. Ile odcinków i w jakie dni widzowie będą mogli zobaczyć w tv tuż przed premierą trzeciego sezonu głośnego serialu HBO?

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  wataha 

Wataha w telewizji to świetna okazja do odświeżenia wcześniejszych sezonów przed premierą najnowszego - trzeciego, który startuje 6 grudnia. Pierwszy sezon Watahy zadebiutował w 2014 roku na HBO i spotkał się z wieloma pozytywnymi reakcjami ze strony widzów i krytyków. Będzie możliwość zobaczenia lub przypomnienia sobie 1. sezonu w Polsacie. Ile odcinków i w jakie dni?

Wataha 1 w TV

Wataha doczeka się emisji dwóch pierwszych odcinków 3 grudnia na antenie Polsatu o godzinie 20:05 oraz 21:05. Kolejne cztery odcinki pojawiać się będą co tydzień w tych samych godzinach

Historia skupia się na strażnikach granicznych z Bieszczad, miejsca tak magicznego, jak i niebezpiecznego, pełnego sprzeczności i wieloznaczności. Granica, której strzeże tytułowa wataha, to nie tylko oddzielający dwa kraje pas ziemi. To także granica ludzkich ograniczeń - fizycznych i mentalnych, ale i moralnych wyborów i rozterek.

Serial rozpoczyna się od zamachu bombowego, w którym giną oficerowie jednej z jednostek straży granicznej w Bieszczadach. Tylko jednemu z nich uda się przeżyć. Kapitan SG Wiktor Rebrow (Leszek Lichota) w wyniku zamachu traci nie tylko swoich przyjaciół, ale przede wszystkim ukochaną Ewę. Zagubiony, próbuje dociec, co się wydarzyło i kto za tym wszystkim stoi. Poznaniem prawdy są zainteresowani również jego przełożeni. Oficjalne śledztwo prowadzi prokuratura.

Wataha 3 z nowym bohaterem

Zima 2019 to premiera trzeciego sezonu Watahy, w którym powrócą Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Jacek Lenartowicz, Dagmara Bąk, Anna Donchenko, Jarosław Boberek, Maciej Mikołajczyk, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka, Bartek Kotschedoff i Piotr Żurawski. Wśród nowych twarzy widzowie zobaczą m.in. Borysa Szyca (zobacz zwiastun 3. sezonu Watahy).  Wataha 3 - premiera 6 grudnia 2019 r. na HBO i HBO GO.

Źródło: materiały prasowe/zdjecie główne: Krzysztof Wiktor

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV