Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

Weinstein, Seagal i Anderson ponownie pod lupą prokuratury. Nowe oskarżenia

Jak się okazuje, w sprawach Harveya Weinsteina, Stevena Seagala i Anthny'ego Andersona pojawiły się nowe wątki. Prokuratura przygląda się oskarżeniom.

Od zeszłej jesieni całe Hollywood żyje skandalem związanym z molestowaniem seksualnym, a kolejni aktorzy są oskarżani o niewłaściwe zachowania i molestowanie, jakiego mieli się dopuszczać w przeszłości. Kilka spraw okazało się na tyle poważnych, że do akcji wkroczyła prokuratura – służby przyglądają się między innymi oskarżeniom wobec Harveya Weinsteina i Stevena Seagala, którzy mogli dopuścić się gwałtów.

Zgodnie z nowymi informacjami, w prowadzonych przez policję sprawach pojawiły się nowe wątki. Jak informuje Jackie Lacey, prokurator okręgowa z Los Angeles, 8 sierpnia do biura wpłynęło nowe oskarżenie dotyczące przemocy na tle seksualnym, jakiej miał się dopuścić Steven Seagal. W chwili obecnej żadne szczegóły nie są podane do wiadomości publicznej, jednak służby poważnie przyglądają się tej sprawie. Przypomnijmy, że Seagal jest pod lupą policji od początku roku – w chwili obecnej toczy się dochodzenie w sprawie wydarzeń z 2005 roku (tutaj).

Nowe oskarżenia dotyczą także Harveya Weinsteina, który jest już w rękach policji. Policja z Beverly Hills przekazała do biura prokuratora trzecią już sprawę dotyczącą przemocy seksualnej. W tym przypadku również nie ma informacji o szczegółach, jednak jest to już łącznie szósta sprawa przeciwko Weinsteinowi (trzy złożyła policja z Beverly Hills i trzy policja z Los Angeles). Dziennikarze portalu Deadline nieoficjalnie dowiedzieli się, że w obu przypadkach – zarówno Weinsteina jak i Seagala – chodzi o zupełnie nowe oskarżenia, w których jeszcze wiele jest do odkrycia.

Policja zajęła się także sprawą Anthony’ego Andersona, który – jak informowaliśmy jakiś czas temu – mógł napaść na kobietę. Aktor z Czarno to widzę zaprzeczał wszystkim oskarżeniom, jednak sprawa wpłynęła do prokuratury z Los Angeles i w chwili obecnej również jest dokładnie analizowana. Nie potwierdzono, czy chodzi o oskarżenia wspomnianej kobiety, czy może zupełnie inną sprawę.

-
-

Będziemy informować o szczegółach.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: YouTube

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

Thor: Ragnarok – takie plakaty rozdano…

Na zakończenie zdjęć do filmu Thor: Ragnarok, ekipa i aktorzy dostali w prezencie świetne plakaty.…

Michalina Reda
-

Fatalne otwarcie nowego filmu Spaceya. Zarobił…

Billionaire Boys Club to prawdopodobnie ostatni film z udziałem Kevina Spaceya. Produkcja właśnie weszła do…

Michalina Reda
-

Homer Simpson w prawdziwym życiu. Zobacz…

Miguel Vasquez to artysta, który tworzy trójwymiarowe modele znanych kreskówkowych bohaterów. Jego wizja Homera Simpsona…

Michalina Reda
-

Predator – zobacz nowy dynamiczny spot…

Trwa promocja nadchodzącego filmu Predator, a do sieci trafił kolejny spot promocyjny. Zobaczcie wideo.

Michalina Reda
-

Winona Ryder twierdzi, że poślubiła Keanu…

Winona Ryder i Keanu Reeves odgrywali scenę ślubu na planie Draculi. Teraz aktorka uważa, że…

Michał Kujawiński
-

Fantastyczna Czwórka w Deadpoolu 2? Szkice…

Do sieci trafiły nowe szkice koncepcyjne z filmu Deadpool 2, które zdradzają plany niedoszłego reżysera…

Co o tym sądzisz?