Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Weinstein, Seagal i Anderson ponownie pod lupą prokuratury. Nowe oskarżenia

Jak się okazuje, w sprawach Harveya Weinsteina, Stevena Seagala i Anthny'ego Andersona pojawiły się nowe wątki. Prokuratura przygląda się oskarżeniom.

Od zeszłej jesieni całe Hollywood żyje skandalem związanym z molestowaniem seksualnym, a kolejni aktorzy są oskarżani o niewłaściwe zachowania i molestowanie, jakiego mieli się dopuszczać w przeszłości. Kilka spraw okazało się na tyle poważnych, że do akcji wkroczyła prokuratura – służby przyglądają się między innymi oskarżeniom wobec Harveya Weinsteina i Stevena Seagala, którzy mogli dopuścić się gwałtów.

Zgodnie z nowymi informacjami, w prowadzonych przez policję sprawach pojawiły się nowe wątki. Jak informuje Jackie Lacey, prokurator okręgowa z Los Angeles, 8 sierpnia do biura wpłynęło nowe oskarżenie dotyczące przemocy na tle seksualnym, jakiej miał się dopuścić Steven Seagal. W chwili obecnej żadne szczegóły nie są podane do wiadomości publicznej, jednak służby poważnie przyglądają się tej sprawie. Przypomnijmy, że Seagal jest pod lupą policji od początku roku – w chwili obecnej toczy się dochodzenie w sprawie wydarzeń z 2005 roku (tutaj).

Nowe oskarżenia dotyczą także Harveya Weinsteina, który jest już w rękach policji. Policja z Beverly Hills przekazała do biura prokuratora trzecią już sprawę dotyczącą przemocy seksualnej. W tym przypadku również nie ma informacji o szczegółach, jednak jest to już łącznie szósta sprawa przeciwko Weinsteinowi (trzy złożyła policja z Beverly Hills i trzy policja z Los Angeles). Dziennikarze portalu Deadline nieoficjalnie dowiedzieli się, że w obu przypadkach – zarówno Weinsteina jak i Seagala – chodzi o zupełnie nowe oskarżenia, w których jeszcze wiele jest do odkrycia.

Policja zajęła się także sprawą Anthony’ego Andersona, który – jak informowaliśmy jakiś czas temu – mógł napaść na kobietę. Aktor z Czarno to widzę zaprzeczał wszystkim oskarżeniom, jednak sprawa wpłynęła do prokuratury z Los Angeles i w chwili obecnej również jest dokładnie analizowana. Nie potwierdzono, czy chodzi o oskarżenia wspomnianej kobiety, czy może zupełnie inną sprawę.

-
-

Będziemy informować o szczegółach.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: YouTube

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.