Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

 

 

Weinstein, Seagal i Anderson ponownie pod lupą prokuratury. Nowe oskarżenia

Jak się okazuje, w sprawach Harveya Weinsteina, Stevena Seagala i Anthny'ego Andersona pojawiły się nowe wątki. Prokuratura przygląda się oskarżeniom.

Od zeszłej jesieni całe Hollywood żyje skandalem związanym z molestowaniem seksualnym, a kolejni aktorzy są oskarżani o niewłaściwe zachowania i molestowanie, jakiego mieli się dopuszczać w przeszłości. Kilka spraw okazało się na tyle poważnych, że do akcji wkroczyła prokuratura – służby przyglądają się między innymi oskarżeniom wobec Harveya Weinsteina i Stevena Seagala, którzy mogli dopuścić się gwałtów.

Zgodnie z nowymi informacjami, w prowadzonych przez policję sprawach pojawiły się nowe wątki. Jak informuje Jackie Lacey, prokurator okręgowa z Los Angeles, 8 sierpnia do biura wpłynęło nowe oskarżenie dotyczące przemocy na tle seksualnym, jakiej miał się dopuścić Steven Seagal. W chwili obecnej żadne szczegóły nie są podane do wiadomości publicznej, jednak służby poważnie przyglądają się tej sprawie. Przypomnijmy, że Seagal jest pod lupą policji od początku roku – w chwili obecnej toczy się dochodzenie w sprawie wydarzeń z 2005 roku (tutaj).

Nowe oskarżenia dotyczą także Harveya Weinsteina, który jest już w rękach policji. Policja z Beverly Hills przekazała do biura prokuratora trzecią już sprawę dotyczącą przemocy seksualnej. W tym przypadku również nie ma informacji o szczegółach, jednak jest to już łącznie szósta sprawa przeciwko Weinsteinowi (trzy złożyła policja z Beverly Hills i trzy policja z Los Angeles). Dziennikarze portalu Deadline nieoficjalnie dowiedzieli się, że w obu przypadkach – zarówno Weinsteina jak i Seagala – chodzi o zupełnie nowe oskarżenia, w których jeszcze wiele jest do odkrycia.

Policja zajęła się także sprawą Anthony’ego Andersona, który – jak informowaliśmy jakiś czas temu – mógł napaść na kobietę. Aktor z Czarno to widzę zaprzeczał wszystkim oskarżeniom, jednak sprawa wpłynęła do prokuratury z Los Angeles i w chwili obecnej również jest dokładnie analizowana. Nie potwierdzono, czy chodzi o oskarżenia wspomnianej kobiety, czy może zupełnie inną sprawę.

-
-

Będziemy informować o szczegółach.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: YouTube

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers 4 – co wiemy o…

W ostatnich dniach do sieci wyciekło kilka grafik z Avengers 4. Czas zebrać w jednym…

Piotr Piskozub
-

Avengers w 3. fazie MCU –…

Film Avengers 4 zakończy 3. fazę MCU - to więc dobry moment na to, aby…

Adam Siennica
-

Hellboy – wyciekł zwiastun nowej wersji…

Hellboy powraca w kompletnie nowej adaptacji komiksów Mike'a Mignoli, która nie jest związana z poprzednimi…

Piotr Piskozub
-

Liga Sprawiedliwości – oto murale ze…

W sieci pojawiły się zdjęcia murali ze świątyni Amazonek z filmu Liga Sprawiedliwości - na…

Adam Siennica
-

Piotr Adamczyk zagrał w serialu Madam…

Piotr Adamczyk pojawi się w odcinku popularnego amerykańskiego serialu Madam Secretary. Miał wspólne sceny z…

Michalina Reda
Plotka
-

Superman i Batman – Cavill i…

Nowy raport Variety wskazuje, że Henry Cavill i Ben Affleck nie zagrają już Supermana i…

Co o tym sądzisz?