Repertuar kin Nowość Program TV

Weinstein, Seagal i Anderson ponownie pod lupą prokuratury. Nowe oskarżenia

Jak się okazuje, w sprawach Harveya Weinsteina, Stevena Seagala i Anthny'ego Andersona pojawiły się nowe wątki. Prokuratura przygląda się oskarżeniom.

Od zeszłej jesieni całe Hollywood żyje skandalem związanym z molestowaniem seksualnym, a kolejni aktorzy są oskarżani o niewłaściwe zachowania i molestowanie, jakiego mieli się dopuszczać w przeszłości. Kilka spraw okazało się na tyle poważnych, że do akcji wkroczyła prokuratura – służby przyglądają się między innymi oskarżeniom wobec Harveya Weinsteina i Stevena Seagala, którzy mogli dopuścić się gwałtów.

Zgodnie z nowymi informacjami, w prowadzonych przez policję sprawach pojawiły się nowe wątki. Jak informuje Jackie Lacey, prokurator okręgowa z Los Angeles, 8 sierpnia do biura wpłynęło nowe oskarżenie dotyczące przemocy na tle seksualnym, jakiej miał się dopuścić Steven Seagal. W chwili obecnej żadne szczegóły nie są podane do wiadomości publicznej, jednak służby poważnie przyglądają się tej sprawie. Przypomnijmy, że Seagal jest pod lupą policji od początku roku – w chwili obecnej toczy się dochodzenie w sprawie wydarzeń z 2005 roku (tutaj).

Nowe oskarżenia dotyczą także Harveya Weinsteina, który jest już w rękach policji. Policja z Beverly Hills przekazała do biura prokuratora trzecią już sprawę dotyczącą przemocy seksualnej. W tym przypadku również nie ma informacji o szczegółach, jednak jest to już łącznie szósta sprawa przeciwko Weinsteinowi (trzy złożyła policja z Beverly Hills i trzy policja z Los Angeles). Dziennikarze portalu Deadline nieoficjalnie dowiedzieli się, że w obu przypadkach – zarówno Weinsteina jak i Seagala – chodzi o zupełnie nowe oskarżenia, w których jeszcze wiele jest do odkrycia.

Policja zajęła się także sprawą Anthony’ego Andersona, który – jak informowaliśmy jakiś czas temu – mógł napaść na kobietę. Aktor z Czarno to widzę zaprzeczał wszystkim oskarżeniom, jednak sprawa wpłynęła do prokuratury z Los Angeles i w chwili obecnej również jest dokładnie analizowana. Nie potwierdzono, czy chodzi o oskarżenia wspomnianej kobiety, czy może zupełnie inną sprawę.

-
-

Będziemy informować o szczegółach.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: YouTube
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Avengers: Endgame – co o MCU…

Zwiastun Avengers: Endgame trafił już do sieci - najwyższy czas przyjrzeć się, co mówi on…

Adam Siennica
spoilery
-

Spider-Man: Daleko od domu – zaskakujące…

Spider-Man: Daleko od domu rozpoczyna swoją promocję od panelu na brazylijskim konwencie. Tam też pokazano…

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel okłada Skrulli. Opis wideo…

Znamy już opis nowego materiału z filmu Kapitan Marvel - mamy również okazję zobaczyć kolejny…

Adam Siennica
-

Avengers: Endgame bije rekord. Najpopularniejszy zwiastun…

Avengers: Endgame pobił swój pierwszy rekord. Popularność zwiastuna w 24 godziny od jego premiery przewyższyła…

Michał Kujawiński
-

Kirk Douglas – 102. urodziny wojownika…

Gwiazdor Złotej i Srebrnej Ery Hollywood Kirk Douglas, legenda i symbol kina amerykańskiego, kończy dzisiaj…

Piotr Piskozub
-

Komiks wszech czasów? Marvel świętuje ważną…

Marvel zaprezentował już warianty okładek Alexa Rossa - trafiły one do sieci jako upamiętnienie 25.…

Co o tym sądzisz?