Przeczytaj w weekend

Wiedźmin – ile czasu trzeba na poznanie uniwersum? Oto wiedźmiński kalkulator

Wiedźmiński kalkulator to ciekawe narzędzie, które pozwala wyliczyć czas potrzebny na zapoznanie się z książkami i grami z uniwersum Wiedźmina.

Wiedźmiński kalkulator to ciekawe narzędzie, które pozwala wyliczyć czas potrzebny na zapoznanie się z książkami i grami z uniwersum Wiedźmina.

Wiedźmin to nie tylko opowiadania i saga Andrzeja Sapkowskiego, film i dwa seriale, ale też seria rozbudowanych gier RPG od studia CD Projekt RED. Osoby, które chcą dokładnie poznać uniwersum mogą więc czuć się nieco zagubione i zastanawiać się, ile czasu zajmie im zapoznanie się z całością. Z pomocą w tej sytuacji przychodzi… wiedźmiński kalkulator przygotowany przez Marię Kluzak.

Strona pozwala wybrać użytkownikom to, czym są zainteresowani - książki, gry lub jedno i drugie. Następnie należy podać pozostałe dane, takie jak m.in. tempo czytania i grania (z uwzględnieniem zadań pobocznych lub tylko głównego wątku itp.) i czas, jaki chcemy poświęcić każdego dnia na te czynności. Później zaś dzieje się cała magia, a algorytm pokazuje dokładnie podsumowanie. Zawiera ono długość "wiedźmińskiej przygody", czyli czas potrzebny na zapoznanie się z całością lub częścią uniwersum. Kalkulator nie obejmuje filmów i seriali, co jest zrozumiałe - tutaj nie ma większych problemów w ustaleniu czasu, który potrzebny jest na ich obejrzenie. 

Wiedźmiński kalkulator może okazać się szczególnie pomocny dla osób, które chciałyby lepiej poznać świat wykreowany przez Andrzeja Sapkowskiego przed premierą 2. sezonu serialu Netflixa. Ten, jak wiemy, ma zadebiutować w 2021 roku.

Źródło: omnicalculator.com/everyday-life/wiedzmin / fot. Netflix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV