X-Men: Mroczna Phoenix - jak blisko materiału źródłowego będzie film?

X-Men: Mroczna Phoenix już niedługo pojawi się w kinach. W magazynie Empire pojawiło się kilka ciekawych informacji odnośnie filmu.

X-Men: Mroczna Phoenix już niedługo pojawi się w kinach. W magazynie Empire pojawiło się kilka ciekawych informacji odnośnie filmu.

Najnowsze wydanie magazynu Empire wiele miejsca poświęca nadchodzącej produkcji X-Men: Mroczna Phoenix. Będzie to ostatni występ filmowych mutantów w tym kształcie i dla studia Fox. W głównej roli zobaczymy gwiazdę Gry o tron, Sophie Turner.

Prócz zdjęć z produkcji, dziennikarze Empire zamieścili też kilka ciekawych informacji odnośnie produkcji, które ujawnił sam reżyser, Simon Kinberg:

 

 

  • Simon Kinberg wspomina film X-Men: Ostatni bastion, gdzie był jednym ze współscenarzystów. Dodaje, że miał przez długi czas wyrzuty sumienia (także ze względu na sugestie z zewnątrz) i choć odnajduje w tym filmie wiele dobrych rzeczy, to jednak w jego guście historia ta powinna obrać zupełnie inny ton oraz intensywność.
  • Współpracownik Kinberga, Hutch Parker jest pewien, że film może odnieść sukces, nawet jeśli fani nie są do tego przekonani. Dowiedzieliśmy się także, że jedną z osób, która namówiła Kinberga do zostania reżyserem tego filmu, jest sama Jennifer Lawrence.
  • Jest wiele rzeczy w komiksie, których nie ma w filmie, i sporo jest rzeczy z filmu, które nie są w komiksie - przyznaje Kinberg. Zaprzeczył też plotkom, że w filmie zobaczymy Lilandrę, królową imperium Shi'ar.
  • Sophie Turner gra rolę głównej bohaterki i położono bardzo duży nacisk, aby jej postać była ciągle w centrum wydarzeń. Reżyser wyznał, że ma najwięcej czasu ekranowego i jest to odpowiednie podejście do tej historii.
  • Ma zostać pokazana nieco mroczniejsza strona Profesora X. Niektórzy fani mogą być zaskoczeni, w którą stronę pójdzie wątek Charlesa Xaviera.
  • Kinberg podczas tworzenia filmu podchodził do historii jako wieńczącej całą franczyzę.

W obsadzie znajdują się m.in. Sophie Turner, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Tye Sheridan, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee i Evan Peters. Za kamerą stanął Simon Kinberg.

Na ekrany kin w Polsce X-Men: Mroczna Phoenix wejdzie 7 czerwca.

Źródło: comicbookmovie/.com/zdjęcie główne: Fox

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV