Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

X-Men: Mroczna Phoenix - Sophie Turner zapowiada niespodziankę. Chodzi o zwiastun?

X-Men: Mroczna Phoenix zadebiutuje w czerwcu tego roku. Sophie Turner, główna aktorka produkcji, zapowiada niespodziankę, którą fani otrzymają jeszcze dziś.

X-Men: Mroczna Phoenix zadebiutuje w czerwcu tego roku. Sophie Turner, główna aktorka produkcji, zapowiada niespodziankę, którą fani otrzymają jeszcze dziś.

X-Men: Mroczna Phoenix to nadchodzący film o Mutantach, w którym w roli głównej występuje Sophie Turner. Produkcja już od jakiegoś czasu jest na etapie promocji, a do sieci trafiły już zdjęcia, plakaty i zwiastun widowiska.

Tymczasem Turner zapowiada, że ma specjalną niespodziankę dla wszystkich fanów filmu. Aktorka wypowiedziała się w krótkim klipie wideo opublikowanym na Twitterze, w którym sugeruje, że dziś (środa) do sieci trafi coś wyjątkowego. Pierwszy na myśl przychodzi nowy zwiastun, jednak nie ma potwierdzenia, czy to na pewno to czego możemy oczekiwać.

Jesteście ciekawi zapowiedzią aktorki? Zachowajcie czujność - gdy nowe materiały trafią do sieci, natychmiast Was o tym poinformujemy.

X-Men: Mroczna Phoenix - premiera filmu odbędzie się w USA 7 czerwca tego roku.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV